facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Problem z dołączeniem na serwer

Napisany przez ElectroPlayGames, 16-08-2016, 11:03


Problem z dołączeniem na serwer

Offline ElectroPlayGames

#1
Witam, dzisiaj rano załączam komputer i próbuje wbić na serwer i wyskakuje mi błąd: You were kicked from the game (SD #16 021A). Próbowałem reinstalować MTA i nie zadziałało. Jakieś sugestie ?
Reply

Offline bartekPL

#2
Notka do SD #16:


Quote:Disallow disabled anti-cheat components. This is triggered when an anti-cheat component can not start. It is usually due to some problem with the PC and might be fixed by a reboot. Can also be triggered by a virus.

Twoje MTA nie jest w stanie uruchomić anty-cheata. Spróbuj ponownie uruchomić komputer i przeskanować go antywirusem.
Reply

Offline ElectroPlayGames

#3
(16-08-2016, 11:07)bartekPL Wrote: Notka do SD #16:


Quote:Disallow disabled anti-cheat components. This is triggered when an anti-cheat component can not start. It is usually due to some problem with the PC and might be fixed by a reboot. Can also be triggered by a virus.

Twoje MTA nie jest w stanie uruchomić anty-cheata. Spróbuj ponownie uruchomić komputer i przeskanować go antywirusem.

Niestety nic nie pomogło. Coś jeszcze można zrobić ?
Reply

Offline bartekPL

#4
Przeinstaluj całe GTASA i MTA. Czyste wersje bez żadnych modyfikacji.
Reply

Offline ElectroPlayGames

#5
Mimo wszystko dalej to samo. Ale to dziwne że na wszystkie inne potrafie wbić a na wasz nie potrafie. Zapomniałem dodać że gdy wczoraj szukałem GTA dla kolegi to znalazłem GTA od Skidrowa i go ściągłem. Więc najprawdopodobniej to od tego
Reply

Offline Allerek

#6
(16-08-2016, 16:12)ElectroPlayGames Wrote: Mimo wszystko dalej to samo. Ale to dziwne że na wszystkie inne potrafie wbić a na wasz nie potrafie. Zapomniałem dodać że gdy wczoraj szukałem GTA dla kolegi to znalazłem GTA od Skidrowa i go ściągłem. Więc najprawdopodobniej to od tego

Skidrow to jeden z najlepszych cracker'ów do gier, sam mam jego wersję i bardzo ładnie chodzi.
Reply

Offline ElectroPlayGames

#7
Nie ściągałem jej z oficialnej strony tylko z torrentów. Możliwe że to był jakaś podróba z wadliwym wirusem ;c
Reply

Offline bartekPL

#8
Takie sprawy proszę omawiać na PW.
Jedyna pewną obecnie dostępną wersję macie na Steamie.
Reply

Offline ElectroPlayGames

#9
Ok, temat do zamknięcia. Naprawione. Przeskanowałem komputer Kasperowsky i zadziałało Big Grin
Reply

Offline Allerek

#10
Mi się wydaje że probowałeś cheatować, ten błąd i znikniecie po przeskanowaniu... typowe.
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)