Need For Speed :: San Andreas
Problem z dołączeniem na serwer - Printable Version

+- Need For Speed :: San Andreas (https://www.nfssa.com)
+-- Forum: Polska Sekcja - Polish Section (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Forum: Dyskusja ogólna (https://www.nfssa.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Thread: Problem z dołączeniem na serwer (/showthread.php?tid=965)

Pages: 1 2


Problem z dołączeniem na serwer - ElectroPlayGames - 16-08-2016

Witam, dzisiaj rano załączam komputer i próbuje wbić na serwer i wyskakuje mi błąd: You were kicked from the game (SD #16 021A). Próbowałem reinstalować MTA i nie zadziałało. Jakieś sugestie ?


RE: Problem z dołączeniem na serwer - bartekPL - 16-08-2016

Notka do SD #16:


Quote:Disallow disabled anti-cheat components. This is triggered when an anti-cheat component can not start. It is usually due to some problem with the PC and might be fixed by a reboot. Can also be triggered by a virus.

Twoje MTA nie jest w stanie uruchomić anty-cheata. Spróbuj ponownie uruchomić komputer i przeskanować go antywirusem.


RE: Problem z dołączeniem na serwer - ElectroPlayGames - 16-08-2016

(16-08-2016, 11:07)bartekPL Wrote: Notka do SD #16:


Quote:Disallow disabled anti-cheat components. This is triggered when an anti-cheat component can not start. It is usually due to some problem with the PC and might be fixed by a reboot. Can also be triggered by a virus.

Twoje MTA nie jest w stanie uruchomić anty-cheata. Spróbuj ponownie uruchomić komputer i przeskanować go antywirusem.

Niestety nic nie pomogło. Coś jeszcze można zrobić ?


RE: Problem z dołączeniem na serwer - bartekPL - 16-08-2016

Przeinstaluj całe GTASA i MTA. Czyste wersje bez żadnych modyfikacji.


RE: Problem z dołączeniem na serwer - ElectroPlayGames - 16-08-2016

Mimo wszystko dalej to samo. Ale to dziwne że na wszystkie inne potrafie wbić a na wasz nie potrafie. Zapomniałem dodać że gdy wczoraj szukałem GTA dla kolegi to znalazłem GTA od Skidrowa i go ściągłem. Więc najprawdopodobniej to od tego


RE: Problem z dołączeniem na serwer - Allerek - 16-08-2016

(16-08-2016, 16:12)ElectroPlayGames Wrote: Mimo wszystko dalej to samo. Ale to dziwne że na wszystkie inne potrafie wbić a na wasz nie potrafie. Zapomniałem dodać że gdy wczoraj szukałem GTA dla kolegi to znalazłem GTA od Skidrowa i go ściągłem. Więc najprawdopodobniej to od tego

Skidrow to jeden z najlepszych cracker'ów do gier, sam mam jego wersję i bardzo ładnie chodzi.


RE: Problem z dołączeniem na serwer - ElectroPlayGames - 16-08-2016

Nie ściągałem jej z oficialnej strony tylko z torrentów. Możliwe że to był jakaś podróba z wadliwym wirusem ;c


RE: Problem z dołączeniem na serwer - bartekPL - 16-08-2016

Takie sprawy proszę omawiać na PW.
Jedyna pewną obecnie dostępną wersję macie na Steamie.


RE: Problem z dołączeniem na serwer - ElectroPlayGames - 17-08-2016

Ok, temat do zamknięcia. Naprawione. Przeskanowałem komputer Kasperowsky i zadziałało Big Grin


RE: Problem z dołączeniem na serwer - Allerek - 17-08-2016

Mi się wydaje że probowałeś cheatować, ten błąd i znikniecie po przeskanowaniu... typowe.