facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
The Most Wanted: Powrót do Rockport
>> NFS:SA Booster <<
New developers wanted!
We are recruiting scripter and 3D modeler!

More info here: https://www.nfssa.com/thread-10798.html

Ciastkov się wita impossible :O

Napisany przez Ciastkov, 18-08-2017, 01:56
Ciastkov się wita impossible :O

Offline Ciastkov

Jak już pewnie większość wie jestem Ciastkov i zamierzam się przywitać (Po około roku grania na serwerze bo wcześniej miałem wyjebane. Nic się nie zmieniło ale coś napisać trza). Cześć :v Jak to już Młody ujął w swoim przywitaniu kurewsko dużo przeklinam i jestem z tego dumny. Możecie mnie lubić lub też nie mało mnie to interere (Nie czuję, że rymuję). Technikum mnie wita, jestem w wieku FeaT'a. Województwo Pomorskie, loszki mówią mocniej (Taki średniak ale kij z tym) Koniec przywitania bo wena nie jest jeszcze na odpowiednim poziomie.
Reply

Offline FeaT

Przywitalbym sie, ale znamy sie od roku wiec w sumie mam w to wyjebane :v nie no eluweczka, milej gry na serverze XDDDD
Reply

Offline Barney

Rozgrzewaj tam elegeja swojego lepiej ciastku :v
[Image: levin_sig.png]
Reply

Offline Ciastkov

(18-08-2017, 22:10)Barney Wrote: Rozgrzewaj tam elegeja swojego lepiej ciastku :v

Rozgrzany czeka na g1 tylko wejdź na serwer Big Grin
Reply

Offline Barney

Mam trochę zabiegany okres, teraz tylko wieczorem wbijam, od poniedziałku wszystko wraca do normy Cool
[Image: levin_sig.png]
Reply

Offline Szymio

siemka siemka, w której części Pomorza? Gdańsk czy bardziej na zachód? No i miłej gry czy coś x)
[Image: mta-screen_2018-10-07_17-36-15.png]
Reply

Offline Ciastkov

(19-08-2017, 11:01)Szymio Wrote: siemka siemka, w której części Pomorza? Gdańsk czy bardziej na zachód? No i miłej gry czy coś x)

Tak się składa, że Gdańsk. Aczkolwiek nie wiem czy warto się ze mną zaprzyjaźniać bo jestem chujem
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)