facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Części do Futo

Napisany przez MiRo69, 28-07-2017, 02:44
Części do Futo

Offline MiRo69

#1
Witam witam, mam sprawę do kogoś z tych co przeczyta czy mógłby mi poszukać części do Futo. Bardziej precyzując, wejść mi na konto i szukać tych partów bo trochę się nie orientuję w tym szukaniu. Proszę o odpowiedź. Smile
Reply

Offline ZAX25

#2
Czy chcesz komuś udostępnić konto to już twoja sprawa tylko nie narzekaj jeśli ktoś ci podpierdzieli konto bo w takim przypadku szasna na odzyskanie jest nikła... Ale to już twoja decyzja... A co do samego szukania... No jest trochę terenu do przeczesania, ale wiedz że lepiej się gra jak samemu się go znajdzie :V Ostatecznie co mogę zaproponować jak nie dajesz se rady z szukaniem to dam 2 propozycje:
-Odpuszczenie na jakiś czas szukania futo i jeździć jakiś czas innym autem (jest kilka aut godne uwagi więc nie tylko w futo da się coś wygrać :V )
-Granie aż odblokujesz kolejne klasy (polecam do minimum C klasy) i zakup premki gdzie pomaga przy szukaniu części (ekran miga na biało jeśli w pobliżu znajdzie się część), wtedy będziesz mógł odblokować te unikaty z tych klas których masz odblokowane...

No chyba że tak jesteś podjarany futo to możesz od razu zakupić premkę i poszukać części, ale to już twój wybór...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline MiRo69

#3
A ile czasu się wbija klasę C?
Reply

Offline KomuH

#4
2 tygodnie, jeśli grasz sobie na spokojnie.
[Image: 230cwBj.png]




Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)