facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Problem z kontem

Napisany przez PolskaPoziomka, 16-06-2017, 20:07
Problem z kontem

Offline PolskaPoziomka

#1
Usunęło mi zawartość MTA wraz z plikami serwera a co za tym idzie miałem włączona opcje zapamiętaj hasło tak długo ze go nie pamiętam, co robić?
Reply

Offline bartekPL

#2
Nie miałeś podłączonego konta serwerowego z forum więc przykro mi, nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.
Reply

Offline PolskaPoziomka

#3
(16-06-2017, 20:15)bartekPL Wrote: Nie miałeś podłączonego konta serwerowego z forum więc przykro mi, nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Ale konto mam podłączone z serwerem
Reply

Offline bartekPL

#4
Twoje konto forumowe nie jest podłączone do konta serwerowego. Nie mam jak przeprowadzić weryfikacji i Ci pomóc. Pozostaje Ci tyko założenie nowego konta.
Reply

Offline PolskaPoziomka

#5
(16-06-2017, 22:40)bartekPL Wrote: Twoje konto forumowe nie jest podłączone do konta serwerowego. Nie mam jak przeprowadzić weryfikacji i Ci pomóc. Pozostaje Ci tyko założenie nowego kontale 
Ale jak nie jest podłączone skoro mogę zobaczyć na stan garażu i statystyki moich kierowców? jak to ma być niby podłączone i co masz przez to na myśli?
Reply

Offline bartekPL

#6
https://www.nfssa.com/userpanel.php
Twoje konto nie jest podłączone.
Reply

Offline PolskaPoziomka

#7
(16-06-2017, 22:46)PolskaPoziomka Wrote:
(16-06-2017, 22:40)bartekPL Wrote: Twoje konto forumowe nie jest podłączone do konta serwerowego. Nie mam jak przeprowadzić weryfikacji i Ci pomóc. Pozostaje Ci tyko założenie nowego kontale 
Ale jak nie jest podłączone skoro mogę zobaczyć na stan garażu i statystyki moich kierowców? jak to ma być niby podłączone i co masz przez to na myśli?

Dobra teraz widzę że przez przypadek odłączyłem konto od tego na forum, nie da się przeprowadzić weryfikacji przez podanie loginu? błagam na konto poświeciłem rok gry na tym serwerze..
Podam najwiecej możliwie informacji ale prosze nie chce stracić konta prze głupote
Reply

Offline EloRamzes

#8
Nie można odzyskać konta jak nie jest połączone z forum, proste
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)