facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Farmienie to straszna nuda.

Napisany przez Rattles, 19-04-2017, 19:13
Farmienie to straszna nuda.

Offline Rattles

#1
Siemanko, macie jakieś pomysły jak nakręcić sobie grę na tym serwerze ? mam 260k respektu, wszystkie sloty zapełnione i jak dla mnie najlepszą furę, no i już kompletnie nie mam co robić na serwerze, macie jakieś pomysły co tu dalej porobić ? lub w jaki sposób wy sami sobie nakręcacie grę?
Reply

Offline Szymio

#2
możesz np. wymaxować wszystkie auta
[Image: mta-screen_2018-10-07_17-36-15.png]
Reply

Offline Rattles

#3
Nie ma tyle miejsca w garażu, a sprzedawać moje cacka to troche szkoda Big Grin
Reply

Offline Spotlight

#4
Nabij troche kasy, kup premium i kup powiedzmy 10 aut na raz ;p
[Image: e232bd3a5b964ea4ade06115a0d745c8.png]
Reply

Offline whiteseed

#5
Stwórz nowego kierowcę i graj od nowa. Można tak mieć 15 aut bez premium.
Inna sprawa to, że przydałyby się czasem jakieś zawody czy eventy tak jak kiedyś na najlepszego polskiego kierowcę.
Reply

Offline Slugler

#6
Graj dla community a nie dla wszystkiego innego? Tak jak ja na przykład bo mi się tam nie nudzi a co do tego co White piszesz to Salessis miał coś organizować przecież
[Image: DRxVnk.gif]
Reply

Offline Sardyna153

#7
Powyzywaj się z innymi na czacie to od razu przestaniesz sie nudzić (no chyba że quindo wbije)
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline Quindo

#8
:>
[Image: Sj14yZE.gif]
Reply

Offline Whitey

#9
scigaj sie z policja, ostatnio mi to frajde sprawia :p mam ponad 500k rp i nic innego mnie nie interere jak zabawa z botami ;p no.. czasami poskacze sobie po dachach. Zorganizuj sobie bulleta albo banshee, wymaxuj i proboj stuntować. tez fajna zabijaka czasu
[Image: GKpc1FY.png]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)