facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pożegnanie. (NA SERIO) #100%LEGIT

Napisany przez Kamzo, 15-04-2017, 23:21


Pożegnanie. (NA SERIO) #100%LEGIT

Offline Kamzo

#1
Siemanko ludzie! Pisze ten temat, ponieważ odchodzę z serwera. Jak zapewne zauważyliście lub nie Bartek odebrał mi już range za moją prośbą. Powód odejścia to znudzenie się serwerem oraz MTA, wiem że serwer jest kozacki itd., ale ile można jeździć w kółko czy też stać godzinami na Doherty Smile. Nie oznacza to, że odchodzę całkowicie. Od czasu do czasu będę zerkał na forum i patrzył co tu się dzieje, jak serwer ulega zmianom. I może kiedyś wrócę, ale nie jest 100% pewne. W sumie to koniec tych "pożegnań" bo nad czym mam się rozpisywać xd.
Z tego miejsca chciałbym pozdrowić kilka bliskich mi osób:
FeaTa i Krupnika - To moje najlepsze mordy z tego serwera jak, utrzymywałem z nimi kontakt i dalej będę utrzymywał. W razie czego piszcie do nich o coś związane ze mną (kek). Lubie mocno.
MefistoMewmena - Dzięki szczególnie, za przypominanie o "kupionym koncie od EnjoY'a" na cały czat polski. 
KomuHa - Dobry chłopak, który pomógł mi w administracji, pokazał wszystko i chyba najbardziej trzymał kciuki za to, abym się dostał na moderatora.
Fatala, Crysiosa, Pedra, Carla, Sava - Moje mordy z ekipy. Fatal dzięki za przyjęcie. Pedro i Carlo dziena za ciepłe przywitanie i pomaganie co do ekipy. Sav, poznaliśmy się nieco lepiej od nie dawna, a mimo to i tak szanuje w ciul. Crysios, mój prywatny, gruby prawnik (pozdro dla kumatych)
Cała ekipa ProjectD - dzięki za wszystkie dymy itd, itp.
Cała ekipa Administracji - dzięki za pomoc i miłe chwile spędzone razem.
ursusaC360 - Znajomy z czasów Elite, dobry chłopak.
Blizarda - Dzięki za danie szansy w Elite.
Quinda - Wielkie dzięki za pomoc w administracji. Kilka fajnych stuntów i beczke podczas HTS Smile)
Slugler - Kumpel z województwa, mimo iż początki znajomości były dobre, później natomiast trochę bekowych spin, to i tak szanuje i miło wspominam Big Grin
krzysiou - Znajomość poprzez Twoje piękne Futo. Bardzo milo wspominam. Dzięki za pomysły z vinylami. I Twoje Banshee XD
I całą społeczność NFS:SA. Dzięki za to, że byliście i nadal jesteście. Elo...


(Jeżeli zapomniałem kogoś, to sory xd)
Hi Smile

[Image: NU94p9A.gif]
Reply

Offline Quindo

#2
Trzymaj się, zajebiście się z Tobą grało, wbijaj raz na jakiś czas na server Big Grin
[Image: Sj14yZE.gif]
Reply

Offline Kamzo

#3
(15-04-2017, 23:22)Quindo Wrote: Trzymaj się, zajebiście się z Tobą grało, wbijaj raz na jakiś czas na server Big Grin

Kurde jeszcze Quindo!!!! <3
Hi Smile

[Image: NU94p9A.gif]
Reply

Offline KomuH

#4
Trochę przykro to czytać, ale mam nadzieję, że wrócisz, będzie nam (a przynajmniej mi) ciebie brakować. Z kim ja się pościgam, żeby odpowiedzieć komuś na czacie?
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline Kamzo

#5
(15-04-2017, 23:23)KomuH Wrote: Trochę przykro to czytać, ale mam nadzieję, że wrócisz, będzie nam (a przynajmniej mi) ciebie brakować. Z kim ja się pościgam, żeby odpowiedzieć komuś na czacie?

Ano nw nw Big Grin
Hi Smile

[Image: NU94p9A.gif]
Reply

Offline _Fatal1ty_

#6
Trzymaj się kamzo Sad Wbij tam od czasu do czasu
Reply

Offline ursusC360

#7
Trzymaj się cieplutko Smile  Ja i zółtek czekamy na ciebie.
[Image: 6uVHXG6.png]
Reply

Offline EloRamzes

#8
Trzymaj się kamzo ;-)
Mamy nadzieje, że wrócisz na nfs sa.
Pozdrowienia od Kommera w imie całej emipy Advanced.
Reply

Away Hexagon

#9
goodbuy little dude
Reply

Offline Małgo

#10
kolejny odchodzi :/
rozumiem że to jakaś nowa moda tak ?
do zobaczenia w przyszłości kumplu

"Dick que vous violer"
 [Image: giphy.gif]
[Image: giphy.gif]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)