facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na KomuH'a

Napisany przez Kuchsee, 15-04-2017, 14:13


Skarga na KomuH'a

Offline Kuchsee

#1
Witam, dziś około 14 ja wraz z moimi członkami z ekipy (Fatal1ty oraz ursus) dostaliśmy bana bez powodu. Najpierw Fatal1ty dostał mute za pisanie na crew chacie (gdy ktoś obraża kogoś innego na language KomuH nie reaguje, a tym bardziej gdy jest to Roofies) a później Cyrkiel (najprawdopodobniej Krazio) dał nam wszystkim bany z powodem "calm your jokes". Prosimy o wycofanie banów i nadanie odpowiedniej kary Komuhowi za faworyzacje.

Offline bartekPL

#2
Bana dostaliście ode mnie.
Poczekacie sobie 3 dni, przemyślicie i ochłoniecie.

Offline KomuH

#3
Ja kogoś faworyzuję? Znowu zaczynamy tę samą gadkę? Fatal ode mnie nic nie dostał, więc nie podawaj fałszywych informacji.

Edit: Znajdź mi przykład faworyzowania, jeśli rzeczywiście do czegoś takiego doszło.
[Image: 230cwBj.png]




Offline Crysios

#4
Ja tylko zapytam o jedną rzecz.
W regulaminie nie ma nic na temat "ograniczaniu wolnosci slowa na crew chanelu jak i o tym iz może on byc inwigilowany przez administracje" więc dlaczego dostali bana za pisanie na nim?
Jeśli tak jest, to czemu regulamin o tym nie informuje?
Albo pilnujcie wszystkich i wszystkiego albo nie robcie tego wcale.
Slabo to troche wygląda z perspektywy innych, jednym pozwalacie na robienie gowna na czacie a innych banujecie za pisanie sobie prywatnie?
Zdecydujcie sie, i nie robcie z siebie kabaretu.
[Image: source.gif]

Offline Kuchsee

#5
Jeśli można wiedzieć, za co dostaliśmy bana?

Offline Krazio

#6
Nie mamy wglądu na czat ekipy, więc jakimś cudem KomuH się dowiedział, że się z niego naśmiewacie. Fatal ma mute właśnie za to, tak samo jak i wy banicje. Oddalam.
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]

Offline KomuH

#7
(15-04-2017, 14:26)Krazio Wrote: Nie mamy wglądu na czat ekipy, więc jakimś cudem KomuH się dowiedział, że się z niego naśmiewacie. Fatal ma mute właśnie za to, tak samo jak i wy banicje. Oddalam.

Nie dałem nic za czat teamowy, nikt mi o tym nie pisał.
[Image: 230cwBj.png]




Offline Małgo

#8
widać że marginesy społeczeństwa
 [Image: giphy.gif]
[Image: giphy.gif]

Offline Crysios

#9
Krazio, ja pisze w prost. Nie propsuje obrazania kogokolwiek, ale jednak karanie za crew chanel to przesada. Rozumiem wszystko ale nie robcie jakiegoś komunizmu z serwera.
Nie ma czegos takiego w regulaminie, nie macie wgladu wiec zostali ukarani za domysly? czy za bezprawne wkroczenie w prywatny czat?
[Image: source.gif]

Offline ursusC360

#10
Wróce do karania. Karacie nas za szmieszkowanie to rozumiem. Ale jak gracze wyzywają lub spamią na czacie to juz nie można z tym cos zrobic? Tylko najlepiej nas zbanowac bo napisalismy nick pewnej osobie na masce a jak ktoś spami na serwerze lub sie wyzywa to jest jakis swięty.
[Image: 6uVHXG6.png]




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)