facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na KomuH'a

Napisany przez Kuchsee, 15-04-2017, 14:13


Skarga na KomuH'a

Offline Quindo

#11
"ale jednak karanie za crew chanel to przesada" na prawde nie mamy wglądu na crew chat, albo macie konfidenta, albo jednak nie poszło to na crew czacie panowie. Za spamienie lecą muty, za wyzywanie tak samo, czasami się przymyka na to oko na czym często wy też korzystaliście, jeżeli checie porządek na czacie to mogą zacząć lecieć mute/bany za każde obrażanie, ale nie wiem czy na tym większość graczy skorzysta.
[Image: Sj14yZE.gif]

Offline bartekPL

#12
(15-04-2017, 14:30)ursusC360 Wrote: Tylko najlepiej nas zbanowac bo napisalismy nick pewnej osobie na masce

Nie róbcie z nas idiotów. Dobrze wiemy jaka jest historia i jest nieco dłuższa i bogatsza.

Offline Krazio

#13
Z tego co wiem śmieszkowaliście od jakiś dwóch godzin, ale jak ktoś obrazi kogoś na czacie i jeśli w 5 sekund nie będzie ukarany to jest gównoburza. Patrzcie na siebie, a nie innych. Takim zachowaniem tylko dokładacie nam roboty, a później żal bo ktoś mute nie dostał a powinien. Powtarzam - ban za nabijanie się z KomuHa.
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]

Offline _Fatal1ty_

#14
Napisałem to na Crew i nagle po 5 sekundach mute poleciał więc nawet jeśli ktoś by miał podkablować to by w takim tempie tego nie zrobil, dziwne. Chyba że nie o tym samym myślimy więc nie wiem co może być powodem wyciszenia

Offline Krazio

#15
Fatal, robisz idiotę ze mnie czy sam nim jesteś? Twoja wiadomość była na lokalnym bądź językowym i brzmiała mniej więcej tak: "KomuH zapada się pod ziemię na doherty, ciekawe czemu."
Skończyłem gadkę.
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]

Offline _Fatal1ty_

#16
Aha i wg. ciebie to było nabijanie się z KomuHa? Graaatulacje

Offline Kuchsee

#17
Niestety, ale mamy dużo świadków, że fatal napisał to na crew. Nie pisaliśmy nic co obraża komuha na local/global/language

Offline ursusC360

#18
Niewiem co robił komuh czy specował czy afczył ale tak sie czasami dzieje. I to nie było raczej szmianie sie tylko zaciekawienie dlaczego sie tak dzieje.
[Image: 6uVHXG6.png]

Offline KomuH

#19
Poważnie myślicie, że tylko wy posiedliście umiejętność czytania między wierszami? Na pewno pisalibyście do siebie takie wiadomości, taaa. I powtarzam raz jeszcze, nikt nie dostał mute za pisanie na teamowym, nie mamy tam wstępu.
[Image: 230cwBj.png]
Offline _Fatal1ty_

#20
Mogłeś mnie upomnieć na pw albo poprosić jak w przypadku "innych" graczy, ale nie lepiej dać bana. A jak ktoś pisał że " *****z dzieci" to koleś nawet mute nie otrzymał. Dobra koniec tematu odczekam te 3 dni
Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)