facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Problem

Napisany przez Niventill, 18-03-2016, 22:08


Problem

Offline Niventill

#1
Otóż mój problem polega na tym, iż, gdy biorę jakikolwiek wyścig i zaczynam go to zanim ja ruszę reszta już jest ok. 20m ode mnie. Oczywiście trzymam "W", a mimo to mam opóźniony start. Sprawdzałem to nawet - poprosiłem kolegę by dołączył do własnego wyścigu, nie miał żadnego tuningu, a ja miałem ulepszony silnik, ecu i napęd, oczywiście mieliśmy te same auta.
Jest jakiś sposób, by to rozwiązać? Przez to wygranie wyścigu jest dla mnie wyzwaniem. :E
[Image: dIIP4UW.gif]
Reply

Offline Qbiszon

#2
Prawdopodobnie to wina internetu.
Reply

Offline Kurtz

#3
Również czasem tak mam, to po prostu ścina gry przy słabszych PC'tach lub coś w ten deseń.
[Image: 4dHTRqK.gif]
Reply

Offline Niventill

#4
Co do internetu - nope. Ping trzyma się na 40/50. Co do słabszego pc'ta, to pewnie jest problem. :/
[Image: dIIP4UW.gif]
Reply

Offline Namik209

#5
Również miałem ten problem, tylko teraz inaczej go rozwiązuje. Naciskam W dopiero po jedynce w odliczeniu, jak odlicza od 3 do 1. Kiedyś też tak robiłem jak ty, dawałem gazu już na odliczeniu, teraz daje gazu jak mi zniknie 1.
Polecam ten sposób.
Reply

Offline Lajszrik

#6
Raczej komputer bo ten dym spod opon jak startujesz pewnie mocno Ci laguje kompa mam ten sam problem i musze z nim zyc Tongue To juz wina komputera a raczej karty graficznej
Reply

Offline Mrozu138

#7
Jak dym spod opon to w opcjach wyłącz wszystkie "niepotrzebne" rzeczy i bedzie ci luzem chodziło - podobnie miałem i ustawiłe tylko grafike na niską ---> tera płynnie chodzi
Reply

Offline Niventill

#8
Mam wszystko ustawione najniżej jak się da. Mogę jeszcze wyłączyć 3d sound, bo to spowalnia też. A dymu nie mam, to pewnie przez to, że wszystko jest na najniższych. Na szczęście niedługo planuję wyposażyć się w GTX +/- 750 także mój problem zniknie. Smile
Edit: Ostatnio ścigałem się z kolegą z dużo gorszymi ulepszeniami, ja startowałem pierwszy, a on i tak potem mnie wyprzedzał, bez większych problemów. :E
[Image: dIIP4UW.gif]
Reply

Offline Tomi

#9
Jak masz mniej FPS niż kolega to się nie dziwię. MTA jets tak dziwne że im mniej FPS masz tym wolniejszy jesteś dla innych
Reply

Offline Spotlight

#10
Wszystkie takie tematy zaczynajcie od podania specyfikacji komputera. Inaczej nie będziemy w stanie pomóc.
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)