facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na podróbke ursusaC360

Napisany przez ursusC360, 08-04-2017, 16:41
Skarga na podróbke ursusaC360

Offline ursusC360

#1
Jak pisałem będe pisac skarge na podróbki mnie to bo jest mało szmieszne i tak sie dzis zdarzylo ze jakis gracz sie podszywał podemnie. 

id 161 (czesc komentarzy zamazałem)

Może was szmieszy taka zabawa w podrabianie sie pod kogos ale nie mnie i koniec z tym.

https://imgur.com/a/9z5ly
[Image: 6uVHXG6.png]
Reply

Offline Sardyna153

#2
Zacząłeś konfidencić wiecej niż ja xD
[Image: list_by_kouno_b-d7hdfxh.jpg]
Reply

Offline Małgo

#3
podrabianiec co ?
nic nowego, wmawiaj innym że grasz jednocześnie na 2 komputerze
Reply

Offline ursusC360

#4
Oco ci teraz chodzi? ;-;
[Image: 6uVHXG6.png]
Reply

Offline JanuszProsie

#5
2 sprawy. Ten karakan podszywal sie pode mnie tego samego dnia. Drugia sprawa. Malgo luzuj dupe a nie świrujesz.
[Image: 98744.gif]
Reply

Offline Małgo

#6
trzeba przeobrazić ten nieudany żart krakena w coś śmiesznego tyle w temacie ;]
 [Image: giphy.gif]
[Image: giphy.gif]
Reply

Offline EloRamzes

#7
(21-04-2017, 00:51)Małgo Wrote: trzeba przeobrazić ten nieudany żart krakena w coś śmiesznego tyle w temacie ;]

Tylko szkoda, że tacy podrabiacze wkurwiają społeczność nfs sa
Ta marna podróbka zasługuje na bana (z miesiąc starczy)
Reply

Offline Whitey

#8
śmieszne te Wasze skargi czasami są. należy najpierw wyjaśnić co to znaczy "podrabiać kogoś". Otóż, gdyby nie prawdziwego Ursusa na serwerze a tamten miałby w pełni idealny nick prawdziwego i podawałby się za niego itp itd to wtedy można tak stwierdzić, a kolega nie dość że był podczas obecności prawdziwego, to jeszcze miał w przedrostku swój nick. Dla mnie to zwykła przekomarzanka. Nic strasznego, osobiście jakbym widział na serwerze 10 ursusów w innym kolorze czy 10 Whiteyów to dla mnie byłby to zaszczyt a nie jakiś dramat. Mnie by to śmieszyło że takie osoby nie mają co robić tylko robić sobie zabawę. Prawo do nicku ma każdy. Aktualnie oprócz mnie, przedrostek "Whit" ma kilku graczy i jakoś problemu nie ma. Nawet jakby sobie wpisał Ursus361 to nie jest to podstawa żeby nazywać go podróbą.

I to nie jest żadna obrona gracza Szuji bo go kompletnie nie znam i wisi mi to, ale weźcie czasem wrzućcie na luz i dajcie się ponieść fantazji w aspekcie żartobliwym a nie od razu składacie skargi bo ktoś komuś coś gdzieś. To tylko gra a Wy czasami zachowujecie się jakbyście walczyli o jakiś immunitet ;_;
[Image: GKpc1FY.png]
Reply

Offline Małgo

#9
ten temat jest już chyba skończony i nie ma się co wypowiadać, tak myśle
 [Image: giphy.gif]
[Image: giphy.gif]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)