facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

BAN

Napisany przez Frixo, 10-03-2016, 17:02


BAN

Offline Frixo

#1
Chciałbym z przykrością stwierdzić iż serwer jest źle zoptymalizowany, po czym scięło mi grę, scrashowało, i musiałem wejść jeszcze raz na serwer, po wejściu na niego, wejściu na wyścig, dostałem bana na 1 dzień od Owena, z powodem Race Quit 3x, co to był 1 raz po ostatnim banie za 2x wyjscie. Dziękuje do widzenia, szkoda tylko że to nie z mojej winy zostałem zbanowany Smile. ŚMIESZNE strasznie, że za wyjście z wyscigu jest ban Smile
[Image: YRAsFWf.gif]
[Image: gSLaCoZ.gif]
Reply

Offline Bananovy

#2
"pics or didn't happend"
[Image: Dhqbtv0.png]
Reply

Offline bartekPL

#3
(10-03-2016, 17:02)Frixo Wrote: po czym scięło mi grę, scrashowało, i musiałem wejść jeszcze raz na serwer, po wejściu na niego, wejściu na wyścig, dostałem bana na 1 dzień

jeśli Ciebie crashuje, to w tedy dostajemy Timed Out a do takich sytuacji podchodzimy inaczej.

(10-03-2016, 17:02)Frixo Wrote: powodem Race Quit 3x, co to był 1 raz po ostatnim banie za 2x wyjscie.

Oczywiście ze poprzednie się wliczają jeśli były one w ostatnim czasie.

(10-03-2016, 17:02)Frixo Wrote: ŚMIESZNE strasznie, że za wyjście z wyscigu jest ban Smile

Gdyby nie ta zasada to KAŻDY wychodził by z wyścigu jak tylko by przegrywał przez co zdobycie większej ilości RP było by cudem. Porządek musi być.
Reply

Offline Frixo

#4
(10-03-2016, 17:12)bartekPL Wrote:
(10-03-2016, 17:02)Frixo Wrote: po czym scięło mi grę, scrashowało, i musiałem wejść jeszcze raz na serwer, po wejściu na niego, wejściu na wyścig, dostałem bana na 1 dzień

jeśli Ciebie crashuje, to w tedy dostajemy Timed Out a do takich sytuacji podchodzimy inaczej.

(10-03-2016, 17:02)Frixo Wrote: powodem Race Quit 3x, co to był 1 raz po ostatnim banie za 2x wyjscie.

Oczywiście ze poprzednie się wliczają jeśli były one w ostatnim czasie.

(10-03-2016, 17:02)Frixo Wrote: ŚMIESZNE strasznie, że za wyjście z wyscigu jest ban Smile

Gdyby nie ta zasada to KAŻDY wychodził by z wyścigu jak tylko by przegrywał przez co zdobycie większej ilości RP było by cudem. Porządek musi być.
Czyli przez to że mnie wywaliło, dostałem bana na 1 dzień? Ok, rozumiem. Wiesz jak to jest, gdy grasz nie dość że z ~25 FPS, w dodatku ze spadkami na nie których trasach, w dodatku scina Ci całe GTA, podczas wyścigu, i dostajesz bana? Nie, nie wiesz, bo jesteś twórcą serwera, i nie wiesz jak to wygląda. Przypominam, że ja nie jestem pierwszym przypadkiem z takim problemem Smile
[Image: YRAsFWf.gif]
[Image: gSLaCoZ.gif]
Reply

Offline Owen

#5
Kod gamemodu "NFS:SA" jest zbyt zaawansowany, dlatego ekipa nie jest w stanie go aż tak zoptymalizować by low-endowe komputery mogły cieszyć się optymalną rozgrywką. Polecam wyłączyć shadery, dźwięki 3d i postarać się w miarę możliwości zoptymalizować sam PC. Wielu graczy może wykorzystać (/quit, /reconnect, timed-out) do bezkarnego wyjścia z wyscigu, a my nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.
Reply

Offline bartekPL

#6
Skoro scrashowało Ci MTA to wyświetliło Timed-Out a tutaj podchodzimy zupełnie inaczej. Skoro dostałeś bana to znaczy że wyszedłeś poprzez normalne zamknięcie MTA lub przycisk F6 (jeśli twierdzisz że było inaczej - poprosimy o dowód w postaci ss/video)
To, że masz wysokie spadki FPS podczas wyścigów to nie znaczy, że możesz bezkarnie z nich wychodzić nie informują o tych przeciwników (tak, różne tego typu sprawy należy omawiać z przeciwnikami na chacie wyścigowym na T, jego logi mamy w zgłoszeniach i bierzemy je pod uwagę).
Mogłeś przynajmniej uzgodnić to na chacie z przeciwnikami lub poczekać aż dojadą i dać im szanse na więcej RP.

Do tego tak jak wspomniał Owen wyżej. gamemode NFS:SA jest na tyle zaawansowany i rozbudowany, że jest niemożliwym przystosowanie go na najsłabsze komputery. Skoro ktoś ma bardzo słaby komputer, to czemu nie zmniejszy ustawień graficznych oraz dodatków na serwerze w postaci customowych dźwięków aut czy HUDu?
Reply

Offline Frixo

#7
(10-03-2016, 21:16)bartekPL Wrote: Skoro scrashowało Ci MTA to wyświetliło Timed-Out a tutaj podchodzimy zupełnie inaczej. Skoro dostałeś bana to znaczy że wyszedłeś poprzez normalne zamknięcie MTA lub przycisk F6 (jeśli twierdzisz że było inaczej - poprosimy o dowód w postaci ss/video)
To, że masz wysokie spadki FPS podczas wyścigów to nie znaczy, że możesz bezkarnie z nich wychodzić nie informują o tych przeciwników (tak, różne tego typu sprawy należy omawiać z przeciwnikami na chacie wyścigowym na T, jego logi mamy w zgłoszeniach i bierzemy je pod uwagę).
Mogłeś przynajmniej uzgodnić to na chacie z przeciwnikami lub poczekać aż dojadą i dać im szanse na więcej RP.

Do tego tak jak wspomniał Owen wyżej. gamemode NFS:SA jest na tyle zaawansowany i rozbudowany, że jest niemożliwym przystosowanie go na najsłabsze komputery. Skoro ktoś ma bardzo słaby komputer, to czemu nie zmniejszy ustawień graficznych oraz dodatków na serwerze w postaci customowych dźwięków aut czy HUDu?

Chcę się cieszyć pełną rozgrywką, a nie ukrojoną. Ponadto, wywalanie gry jest randomowe, skąd mogę pisać, i wiedzieć że mnie wywali, skoro SAM NIE WIEM kiedy mnie wywali, screen? Jak niby mogę zrobić, F12 nie mogę, telefonu chwilowo nie mam + słaba jakość, to że pisało że wyszedłem, to musiałem, bo restartowałem komputer, wyjście z gry nic nie dawało ((alt+tab, klikanie prawym na MTA -> zamknij okno)), także to nie z mojej winy totalnie, dostałem bana za to że mi komputer psikus zrobił, teraz czekam do jutra do 16, bo mi gre scrashowało, powiedz mi, jaki był sens wychodzenia z gry, gdy byłem na 2 miejscu, przy 75% przejechanej trasy, grając z kolegą Achillesem, z którym gadałem, i może potwierdzić że BYŁEM na 2gim miejscu. Bana już raz dostałem na 2 godziny, słusznego co prawda, ale ten to na prawdę, nie z mojej winy. Chciałbym sobię pograć, ale niestety nic nie zrobię, bo wy mi peno nie wierzycie. ;-;
[Image: YRAsFWf.gif]
[Image: gSLaCoZ.gif]
Reply

Offline Frixo

#8
A wyjść z Gry musiałem, klikałem "Zamknij okno" cały czas, ponieważ innej drogi nie było, zawsze tak robię, gdyż liczę na kapke szczęścia, i nie będę musiał restartować kompa.
[Image: YRAsFWf.gif]
[Image: gSLaCoZ.gif]
Reply

Offline Bananovy

#9
Zrozum, że nie możemy wierzyć każdemu po kolei, nie stosujemy wyjątków. Jeżeli faktycznie gra na pełnych detalach sprawia kłopoty twojemu PC no to jednak musisz się poświęcić i wyłączyć kilka dodatków. Wymagania niestety się zwiększają, coś za coś.
Brak tworzenia screenshotów przez F12 to też nie problem. Można stworzyć ponownie bind lub skorzystać z programów, które mogą uchwycić obraz (jak chociażby Fraps).
W innych przypadkach staraj się o tym informować na chacie kiedy tylko możesz, dzięki temu przynajmniej możemy przeczytać. Rozumiem, że nie zawsze można, ale nie możemy stosować wyjątków.
[Image: Dhqbtv0.png]
Reply

Offline Frixo

#10
(10-03-2016, 22:19)Bananovy Wrote: Zrozum, że nie możemy wierzyć każdemu po kolei, nie stosujemy wyjątków. Jeżeli faktycznie gra na pełnych detalach sprawia kłopoty twojemu PC no to jednak musisz się poświęcić i wyłączyć kilka dodatków. Wymagania niestety się zwiększają, coś za coś.
Brak tworzenia screenshotów przez F12 to też nie problem. Można stworzyć ponownie bind lub skorzystać z programów, które mogą uchwycić obraz (jak chociażby Fraps).
W innych przypadkach staraj się o tym informować na chacie kiedy tylko możesz, dzięki temu przynajmniej możemy przeczytać. Rozumiem, że nie zawsze można, ale nie możemy stosować wyjątków.

Aha, czyli teraz muszę poczekać, rozumiem. Super, ustawienia na 0 wszystkie, wywaliło mi komputer, NIE TYLKO MI, dodając, pogrubiając itd. I jeszcze bana dostałem na 1 !!!DZIEŃ!!!. Rozumiem 2h, 4h, 6h. Ale nie 1 dzień... Zwłaszcza że to nie z mojej winy....
[Image: YRAsFWf.gif]
[Image: gSLaCoZ.gif]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)