facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Manana

Napisany przez Skiera0306, 09-03-2016, 19:07


Manana

Offline Skiera0306

#1
Dlaczego nikt nie był na tyle bystry i nie podał, jaki napęd ma dane auto? Z tego powodu stałem się właścicielem największego szrota na serwie... Mananą nie da się za grosz driftować, bo ma napęd na przód, nie mówię o wchodzeniu w zakręty. Grać od nowa szkoda, bo mam już 6k rep i włożone kilkanaście tysięcy $$$ w pojazd, a sprzedać go nie mogę, bo nie mam drugiego, a drugiego nie kupię bo Mananą nic nie da się wygrać poza wyścigami dla pojedynczego gracza. W tej sytuacji wypadałoby aby admin oddał równowartość Manany w $$$ i dał mi za nią inne stockowe auto.

INFORMACJA DLA INNYCH!!! NIE KUPUJCIE MANANY... Szkoda nerwów na użeranie się z tym śmietnikiem.
Reply

Offline Spotlight

#2
Przejeździłem start manana. Wygrywałem wyścigi, wbijałem rp, do czasu wygrywałem też na driftach, a na zakręty jest świetna.

Nie wiem o co ci chodzi ;x
Reply

Offline Skiera0306

#3
"Przejeździłem start" no też przejeździłem... Aż nie wbiłem 6k Rep i nie ulepszyłem jej bardziej. Teraz rzuca mnie z lepszymi, a nie świeżakami, z którymi wygrałbym kosiarką.
Reply

Offline Spotlight

#4
Nikt cie nie wrzuca z lepszymi, sam do nich wchodzisz. Takie auto wybrałeś. Jakoś nie wierze, że lepiej będzie ci się jeździło RWD jak z FWD sobie nie radzisz.
Reply

Offline Skiera0306

#5
WYBRAŁEM, BO NIKT NIE PODAŁ, ŻE TO FWD. Tak... W RWD lepie bym sobie radził...
Reply

Offline Spotlight

#6
Przestań się unosić. Nikt ci kasy nie odda za auto, które sam wybrałeś.
Reply

Offline Skiera0306

#7
Wybrałem, bo zostałem wprowadzony w błąd. Pokaż mi, gdzie była wzmianka, że ma napęd na przód?
Reply

Offline Spotlight

#8
Nigdzie nie ma takiej wzmianki. Napisz sugestie a może się pojawi.
Reply

Offline Skiera0306

#9
Teraz jest mi ona nie potrzebna, bo błąd już popełniłem.
Reply

Offline Bananovy

#10
Nikt nie wprowadził Cię w błąd, przynajmniej nikt z teamu. To była twoja decyzja i każdy na serwerze miał własny wybór - my niczemu nie jesteśmy winni.
[Image: Dhqbtv0.png]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)