facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Wasze auta w prawdziwym życiu

Napisany przez Macho, 08-03-2016, 01:24


Wasze auta w prawdziwym życiu

Offline Macho

#1
Postujemy se tu nasze autka z rzeczywistości


Jak chcecie obrazki to PrawyPrzyciskMyszy -> Otwórz grafike w nowej karcie



Ja mam Volkswagen Polo 1.4D 48KM '92r. Niestety lub stety obracam sie w gronie osob jezdzacych klasykami wiec u mnie nie mogło być inaczej, a że na ulicy roi sie od Golfów 2 to chciałem coś innego więc padło na Polo kupione od przyjaciela : - DD

2 tygodnie przed kupnem auta miałem już kupione felgi AZEV 16 7,5j na złomie w cenie 7zł/kg XD

[Image: J9m0K83.jpg] [Image: 41QXMKW.jpg]


Następnie kupiłem oficjalnie samochód

[Image: hTMAayp.jpg] [Image: PvqWRoh.jpg]
[Image: mnLTWGU.jpg] [Image: Jqz6rdR.jpg]


1/2 bo moge max 10 obrazków w poście XD
[Image: cZDcZiw.gif]

patopato robimy se jaja z rapu
Reply

Offline Macho

#2
Zanim kupiłem opony miałem wachanie czy moze felgi ze złomu sprzedać z zyskiem i zapierdolić szeroką stal 8,5j chyba więc przymierzyłem od kumpla jednak jak na razie zostane przy swoich

[Image: hqeEZjS.jpg] [Image: DbKDZTL.jpg] [Image: 67KAaHt.jpg]

A potem to już leciało: wybebeszenie wydechu, inna końcówka wydechu, kupione sprężyny -40mm które i tak będą cięte, odnowienie felg, kupione opony, noi założenie jednej felgi na opone na przymiarkę. Są naciągi jest superancko 165/40/16 na 7,5j Wink

[Image: FbcX3up.jpg] [Image: HWKtEyA.jpg] [Image: LeTBHDc.jpg] [Image: u2RlSza.jpg]

Podsumowując styl: oem+, bandzior lata 2002, gokart. Silnik mimo, że 48KM tylko, a zapierdala jak szatan i spalanie 4l w trasie : - DD Aktualnie skurwiol stoi u mechanika z powodu jebniętej pompy wtryskowej przez co nie odpalał bez Plaka :/ wiele planów na przyszłość


BUILD NOT BOUGHT
NOT SPONSORED BY MOMMY & DADDY

[Image: ojBnDSJ.jpg]
[Image: cZDcZiw.gif]

patopato robimy se jaja z rapu
Reply

Offline Spotlight

#3
Zdjęć wrzucać mi się nie chce, bo nie ma czego. Mogę za to wrzucić filmik ze snapa XD





Istna bestia (jak słychać XD), pomijając ten dziurawy wydech, który tak pięknie się tu prezentował. Jest załatany, więc aktualnie bez turbo XD

Nubira 1.6 1997 107KM benzyna + podtlenek gazu. Kupiony za własne, więc co tu dużo mówić XD 
Więcej w niego włożyłem niż za nią dałem. Podczas ścigania się z bmka przy 150 przebił mi się tylny prawy amortyzator przez blachę i wpadł do bagażnika, w trasie pękł mi przewód paliwowy i benzyna zaczęła mi tryskać na silnik jak fontanna (z 10 litrów wyleciało zanim zdążyłem zjechać z trasy, czyli jakieś 5 minut niecałe XD), pomijam fakt, że tej zimy było mnie stać na zimówki i latałem na łysych letnich i masa innych pierdół, które szkoda wymieniać Big Grin

Jeżdżę nubiratti już 3 lata, zapewne jestem już ostatnim właścicielem, ale przynajmniej śmiesznie jest z nią Big Grin
Reply

Offline Macho

#4
gleba (ori sprezyny ciete 3zwoje przod, 2zwoje tył) + dystans 2cm tył + pare dupereli

[Image: 13129116_120938621645828_1113469129_n.jp...%3D%3D.2.l]
[Image: cZDcZiw.gif]

patopato robimy se jaja z rapu
Reply

Offline Macho

#5
[Image: NgFi2WH.jpg]

[Image: 4CFnWRy.jpg]


kierunki usa Big Grin
[Image: sJIEBoL.jpg]


ostatnio też se coś tam kameruje









jestem też właścicielem Carowan- Big Grin

[Image: 15442172_1680853352245377_63861311523596...e=592167FB]


tył napęd na zime idealny Big Grin



[Image: cZDcZiw.gif]

patopato robimy se jaja z rapu
Reply

Offline Endriex

#6
Ile w sumie dałeś za te felunie ze złomu? Tongue
[Image: giphy.gif]

Das Auto
Reply

Offline Macho

#7
7zł/kg 60zł/szt 240zł/komplet + spawanie 2 felg 30zł + lakiery/chemia + opony 510zł + założenie 50zł = 920zł
[Image: cZDcZiw.gif]

patopato robimy se jaja z rapu
Reply

Offline MaViK

#8
[Image: NLxdxUr.jpg]
Citron C5 2.0 HDi
[Image: j3aRbab.png]
Reply

Offline Macho

#9
kupiłem polo rozbite na części z gwintem i silnikiem gt (1.3 benzyna ponad 80koni), ogólnie opłacało sie w chuj : - )


[Image: T0TwyQn.jpg]

trzeba było wyciąć nadkola bo tarły opony

[Image: uQAgbPh.png]

[Image: 7TBZDyf.png]

niestety nie dało sie założyć z przodu letniej felgi bo sie opierała o drążek kierowniczy i musze kupić dystans 2cm z którym bedzie tak:
[Image: 2AfUKvS.png]

[Image: G4uG8Tc.png]

z przodu zostały zrobione lampy ala smoked co widać na powyższym zdjeciu oraz założone na tył z wersji GT

[Image: 9tyxJmu.png]


a tak odcina silniczek zdrowiutki pomodzony 30tys km temu generalny remont


[Image: cZDcZiw.gif]

patopato robimy se jaja z rapu
Reply

Online bk_player

#10
felga zawsze apelował do mnie xD
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)