facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Allerek, znowu?

Napisany przez Allerek, 29-01-2017, 06:45


Allerek, znowu?

Offline Allerek

#1
Witam. Jak (mam nadzieję) większość z was zauważyła - nie ma mnie dłużej na serwie. I prawdopodobnie już nie będzie, a jak tak - to na chwilę, po większych update'ach. Robię sobie dluuuga przerwę/odchodzę z serwera. Czemu?
Obecny sklad administracji w PEWNYCH PUNKTACH jest fatalnych. Mimo że jest wielu graczy ogarniętych którzy mają duże umiejętności w np. Modelowaniu czy są porządnymi ludźmi godnymi posady w administracji to Bartek bierze byle kogo i wychodząc toxic sytuacje. Powód drugi jest taki że jak wiemy. Są równi i równiejsi. Np. Yokot czy PODOBNO ostatnio FeaT(nie znam typa, nie było mnie długo na serwie więc bierzcie pod uwagę słowo PODOBNO, nie wiem też jak teraz z yokotem, mówię o własnej wiedzy czyli jak bylo jak byłem na serwie) mogą robić co chcą, są bezkarni itd. Gdzie dawanie przedpremierowo aut jest spoko bo nikt lepiej nie przetestuje elementów rozgrywki lepiej niż gracze to dawanie pojazdów które nigdy nie będą dostępne dla gracza (monotonnie) jest nie ok.
Trzecim powodem jest to iż jestem współwłaścicielem projektu serwera RPG, więc kto wie, może tam sie zobaczymy.

Cześć!
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck

Offline Wolf

#2
Narcia

Offline KomuH

#3
(29-01-2017, 06:45)Allerek Wrote: Są równi i równiejsi. Np. Yokot czy PODOBNO ostatnio FeaT (...) mogą robić co chcą, są bezkarni itd.

No tak. Napiszę coś, choć nie znam faktów.
[Image: 230cwBj.png]




Offline JanuszProsie

#4
Co do yokota. Dalej świr a Feat aka janusz tracz. Tylko na serwie świrnięty. Na TS to oaza spokoju. Co do cb. Powodzenia z serwer RPG i kiedy dostane na nim moderatora?Tongue
[Image: 98744.gif]

Offline Kub@

#5
Ostatnio yokot dostał mute na 7dni, więc o co chodzi? bezkarny to on nie jest

Offline blizardblack

#6
feat też 7days
[Image: mq1.jpg?v=5787fe24][Image: facebook_icon.png]

Offline Allerek

#7
Ostrzeglem że PODOBNO więc nie rozumiem KomuH.
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck

Offline KomuH

#8
(29-01-2017, 15:45)Allerek Wrote: Ostrzeglem że PODOBNO więc nie rozumiem KomuH.
"Podobno" wyraźnie odnosiło się do Feata, ja pisałem o obu.
[Image: 230cwBj.png]




Offline Małgo

#9
cześć

Offline Allerek

#10
(29-01-2017, 15:47)KomuH Wrote:
(29-01-2017, 15:45)Allerek Wrote: Ostrzeglem że PODOBNO więc nie rozumiem KomuH.
"Podobno" wyraźnie odnosiło się do Feata, ja pisałem o obu.

http://screenshot.sh/mFBJoqWmYnNHw
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck





Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)