facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Zapraszamy gości

Napisany przez Mefisto Mewmen, 14-01-2017, 22:07


Zapraszamy gości

Offline Spotlight

#31
I co z tego, że przyszła dzieciarnia? 90% starych wyjadaczy zachowało się gorzej, niż ta dzieciarnia, która przyszła z Luckiem.
Reply

Offline Snake[PL]

#32
To z tego, że ile osób odeszło przez dzieciarnie?? Potem jutuberek przestaje grać, dzieciarnia odchodzi, a stary gracz już ma niesmak po całej akcji i ma gdzieś. Proste.
Co do starych graczy to bany i tyle... Za duzo sie pier...cie w tańcu
[Image: PZgunIv.png][Image: GmPEVDL.png]
choose side and cl!ck
Reply

Offline Spotlight

#33
To w takim razie coś jest nie tak ze starymi graczami. Cały hejt był o to, że ludzie zadawali pytania. Jestem ciekaw ilu ze starych wyjadaczy nie zadało żadnego pytania odnośnie gry.
Reply

Offline Snake[PL]

#34
A od czego jest support powiedz mi?? Sie nie dziwie, że się ludzie wkurwiali, jak ktoś im dupe zawracał co 5 sekund... Od tego jest support by pomagać...
[Image: PZgunIv.png][Image: GmPEVDL.png]
choose side and cl!ck
Reply

Offline Spotlight

#35
Nikt nikomu dupy nie zawracał. Czat jest ogólny, a nie prywatny. Ludzie nie mają wpływu na treść, którą publikują inni.
Reply

Offline Oskiinus

#36
Zawsze można wpisać /clang off i ewentualnie /showchat. Tongue
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline Helomyname

#37
Szczerze, to te "dzieci" na które narzekacie, nigdy nie sprawiały żadnego problemu. Problemem było zachowanie niektórych "starych" graczy, którzy obrażali i narzekali na nowych graczy na serwerze.

Twoje nastawienie w tych postach to jedynie dowód że tak właśnie jest. Najlepiej to gdyby siedziało nas na serwerze dziesięciu, bo broń boże ktoś się zapyta na czacie jak odblokować nowe samochody.

Jeżeli serwer ma sie rozwinąć, takie nastawienie musi zniknąć. Nowi gracze nigdy nie zostaną stałymi graczami jeżeli każdy na każdym kroku chce sie nich pozbyć.
Reply

Offline Jaqu

#38
(14-01-2017, 22:27)Szymio Wrote: Już był jeden youtuber na serwie i nie został jakoś mile przyjęty. Jednakże pomysł bardzo dobry, tyle że przydałoby się przygotować serwer technicznie ( być może np. channele od 1 do 5 między którymi można by się przełączać na jeździe swobodnej, jak ktoś ma słabego kompa to wejdzie na channel w którym jest mało graczy.) oraz zwiększyć ilość slotów.

problem był taki że nikt Lucka nie lubił.. :/

PanTutaj może być zainteresowany :3
[Image: tumblr_nxhnrtOlvq1uzf1ano1_500.gif]
Reply

Offline Mefisto Mewmen

#39
Najwięcej gadają Ci, którzy sami wyzywali. Skończcie pierdolić i zróbcie coś pożytecznego, aby było więcej graczy, bo jak nie będzie graczy to nie będzie serwera, to chyba proste. Wieczorem zaktualizuję wątek.
Reply

Offline karolv

#40
Ja gram tu od sierpnia a dalej nie wiem za co ten hejt na Lucka. Nie bronie go, nie wiem co odwalił a co nie, po prostu ktoś obeznany w temacie może mi to wytłumaczyć xD Tak, to on mnie tu przyprowadził, nie oglądam jego filmów, kojarzyłem kanał jedynie po nazwie ale włączyłem jego film o nfs:sa gdy wyskoczył mi w proponowanych po prawej stronie Smile Myślę, że takich jak ja było zapewne kilkudziesięciu albo i kilkuset, ale tylko garstka stwierdziła że warto zostać na tym serwerze... Za Lucka na serwie było po 500-600 osób, po jego erze jest 150-200, ktoś ze starszych mówił że przed nim było 100, góra 150. Czy nie warto spróbować takiej akcji nawet dla tych 50 graczy? A co do zadawania pytań, ja sam najpierw obejrzałem pierwszy jego odcinek a dopiero potem zacząłem grać i naprawdę nie miałem problemu z banalnymi rzeczami typu "jak odblokować nowe auta" :V
[Image: RcD9I5P.jpg]
Reply
Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)