facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Team/Gang

Napisany przez Vaas, 04-03-2016, 02:57


Team/Gang

Offline Vaas

#1
Witam i mam pytanie do administratora serwera. W bete grałem dość nie wiele i nie poznałem wszystkich możliwości jakie daje serwer i tu rodzi sie moje pytanie, czy jest lub bedzie możliwość stworzenia własnej organizacji/teamu/klanu/gangu na serwerze ? W sensie czy bedzie możliwość stworzyć ekipe której członkowie będą jednakowo oznaczeni na mapie, a nazwa grupy i jej członkowie zapisani na jakimś spisie czy coś w tym rodzaju.
Venom write 04-03-2016, 22:39:
(google translator) To forum jest do dyskusji. Jednak Twój wątek brzmi dużo jak sugestia, więc byłoby lepiej, jeśli napisał to na forum sugestia.



[Image: tumblr_nx7nufCL0y1uuflf3o2_500.gif]
Reply

Offline Spotlight

#2
Póki co nie ma czegoś takiego. Jak już miałoby coś takiego być bardziej przewidywałbym to jako usługę premium, tj. zakładanie gangów czy jakkolwiek to nazwać ;p

Narazie ograniczcie się po prostu do nazwy na mta ;p
Reply

Offline Vaas

#3
Hmm... w każdym razie dzięki za odpowiedź ;P



[Image: tumblr_nx7nufCL0y1uuflf3o2_500.gif]
Reply

Offline Spotlight

#4
Takie pierdółki zostawmy na kolejne update. Głównym celem było zoptymalizowanie gameplay'a, balans pojazdów i dopracowanie wszystkiich trybów i map. Taka opcja raczej nie powinna sprawiać większych kłopotów i jeżeli będzie duże poparcie, to w końcu ona się pojawi ;p Zresztą od czasu bety dużo rzeczy się zmieniło, więc zanim ogarniecie to wszystko to minie trochę czasu Big Grin
Reply

Offline Vaas

#5
Oczywiście, sam z niecierpliwością ( jak i wielu graczy ) czekam na oficjalne otwarcie serwera by w reszcie móc na nim pograć, a detale jak " tworzenie ekipy " zawsze schodzą na drugi plan. Nie mniej jednak, jak serwer już będzie pełen graczy, taki detalik mógłby być dość przyjemny. W razie czego chętnie podam propozycje jak sam bym coś takiego widział Wink



[Image: tumblr_nx7nufCL0y1uuflf3o2_500.gif]
Reply

Offline Spotlight

#6
Napisz temat w dziale angielskim z sugestiami a na pewno zostanie to rozpatrzone Wink
Reply

Offline Keav Dev

#7
w dziale polskim też powinno się składać propozycje :/
bardzo dużo będzie tu grało polaków :p
Reply

Offline Oskiinus

#8
Klan można założyć na takiej zasadzie jak w NFS World, że nie było ich skryptowo w grze (jak kluby w TDU1), tylko były raczej organizowane ze wszystkim poza grą. Taka opcja wchodzi w grę, co? xD
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline bartekPL

#9
(04-03-2016, 18:41)Keav Dev Wrote: w dziale polskim też powinno się składać propozycje :/
bardzo dużo będzie tu grało polaków :p

Nie. Serwer jest międzynarodowy, nie polski, jak większość mylnie twierdzi.
Polecam przeczytać ten temat: http://www.nfssa.com/thread-200.html
Reply

Offline Keav Dev

#10
(04-03-2016, 18:50)bartekPL Wrote:
(04-03-2016, 18:41)Keav Dev Wrote: w dziale polskim też powinno się składać propozycje :/
bardzo dużo będzie tu grało polaków :p

Nie. Serwer jest międzynarodowy, nie polski, jak większość mylnie twierdzi.
Polecam przeczytać ten temat: http://www.nfssa.com/thread-200.html

Ja dobrze wiem o co Ci chodzi. Ale nie wszyscy gracze znają tak dobrze język angielski żeby pisać rozbudowane propozycje albo inne istotne posty. Tłumaczenie translatora niestety śmiesznie wygląda.
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)