facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Rocznica

Napisany przez phoeNix69, 01-01-2017, 16:08
Rocznica

Offline phoeNix69

#1
Witajcie.Co powiecie na to aby, w dzień rocznicy otwarcia serwera NFS:SA,każdy miał w garażu wszystkie auta.Nie chodzi mi o to  żeby je kupić,tylko o to żeby Administracja na jeden dzień udostępniła każdemu graczowi wszystkie auta {oprócz unikatów}.Te auta było by można tuningować,jeździć nimi wyścigi itp..
Reply

Offline EloRamzes

#2
(01-01-2017, 16:08)phoeNix69 Wrote: Witajcie.Co powiecie na to aby, w dzień rocznicy otwarcia serwera NFS:SA,każdy miał w garażu wszystkie auta.Nie chodzi mi o to  żeby je kupić,tylko o to żeby Administracja na jeden dzień udostępniła każdemu graczowi wszystkie auta {oprócz unikatów}.Te auta było by można tuningować,jeździć nimi wyścigi itp..

Dobry pomysł jak dla mnie
Ale ja jeszcze chciałbym żeby każdy dostał premke na tydzie oraz bonus x2/x4 na tydzień, oczywiście premka dla tych, co chcieli by więcej aut do garażu,oraz dla tych, co chcą zbaleść kilka unikatów
Reply

Offline ZAX25

#3
(01-01-2017, 18:24)EloRamzes Wrote:
(01-01-2017, 16:08)phoeNix69 Wrote: Witajcie.Co powiecie na to aby, w dzień rocznicy otwarcia serwera NFS:SA,każdy miał w garażu wszystkie auta.Nie chodzi mi o to  żeby je kupić,tylko o to żeby Administracja na jeden dzień udostępniła każdemu graczowi wszystkie auta {oprócz unikatów}.Te auta było by można tuningować,jeździć nimi wyścigi itp..

Dobry pomysł jak dla mnie
Ale ja jeszcze chciałbym żeby każdy dostał premke na tydzie oraz bonus x2/x4 na tydzień, oczywiście premka dla tych, co chcieli by więcej aut do garażu,oraz dla tych, co chcą zbaleść kilka unikatów

Ach... Te marzenia... Gdzie Administracja udostępni wszystkie auta??? xD wg. mnie co najwyżej to bonus (max. x2) i jak zaszaleją to dzień premki... i nic więcej... No fajne pomysły macie ale nawet za chiny ludowe tego nie dadzą :V
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Oskiinus

#4
Bonus x2 byłby wyatarczający.
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline Allerek

#5
(01-01-2017, 19:19)Oskiinus Wrote: Bonus x2 byłby wyatarczający.

^I jakiś Event będzie na 100% typu Hunt the stuff or something
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck

Reply

Offline Snake[PL]

#6
Marzenia ściętej głowy, chociaż może...?
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline LisiastyLis

#7
X-C zorganizuje w końcu zlot.
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline Oskiinus

#8
(01-01-2017, 20:55)LisiastyLis Wrote: X-C zorganizuje w końcu zlot.

Chciałeś napisać X-CROSS PIERDOLONY ?
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)