facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Propozycja rozwiązania problemu

Napisany przez ZAX25, 10-09-2016, 15:17


Propozycja rozwiązania problemu

Offline ZAX25

#1
Piszę tutaj ponieważ tamten temat został zamknięty.
Od razu mówię: Mimo że będzie zakazane dalsze gadanie o tym to nie znaczy że problem zniknie. 
I od razu mówię że to co ostatnio pisałem: źle sformułowałem i nie do końca nie chodziło mi o to żeby całkowicie odpuścić.

Jak można zauważyć, ostatnio się zrobił niezły burdel wokół YouTube'ra MówPoLucku i jego filmu.
Było tam wiele słów kierowanych przeciwko sporej części społeczności serwera (w tym też tych co byli za Luckiem wcześniej) co nie jest miłe...
Też pojawił się problem z częścią gdzie w regulaminie jest zakazane pokazywanie, zaś nie którzy mówią że to tylko jedna część, więc co niby może się zdarzyć? A zdarzyć się może: Może się pojawić wiele innych graczy na YT co mogą pokazać przez "pomyłkę" a idąc dalej sporo może się pojawić i to usprawiedliwiając się tym owym filmikiem.
Wiele osób mówi że Lucek wiele zrobił dla serwera: Rozreklamował serwer, sprowadził spory tłum ludzi. Szanuje to... Ale też to nie powinno być powodem do bezkarności . Nie widzę powodu żeby dawać taryfy ulgowej z powodu sławy, jedynie co to z tego jak dana osoba pomogła serwerowi, bo jest też wiele osób co poświęciło czas na lepsze działanie serwera, jak i od strony technicznej, tak i też od strony społecznej.
Warto też zauważyć o nieścisłości od strony regulaminu a dokładniej w przypadku części... Bo jest różnica w ukazaniu 1 części (a jest sporo tego), a ukazaniu większej ilości czy nawet całości. Odnosząc się do wypowiedzi Ksysia: "Trudno dojebać komuś dożywocie za picie piwa w miejscu publicznym....."

Więc dla zakończenia tego sporu proponuję:
Oficjalnych przeprosin dla społeczności serwera NFSSA od strony Lucka i usunięcia tego niesławnego filmu (w szczególności że widać tam ową część)
Cóż jeśli chodzi o karę za ukazanie części, to w tym przypadku ciężko stwierdzić opierając się o sam regulamin.
Jeśli w przypadku braku jakiejkolwiek reakcji od strony Lucka, można się zgodzić nad większą karą.
I też kieruję słowa do Bartka żeby w owej części regulaminu doprecyzował na temat kar za udostępnianie, aby w przyszłości nie było podobnych problemów...
Mogę podać przykład:
W przypadku ukazania 1 - 5 części ban na czas zależny od ilości ukazanych części (1 część - 1 miesiąc, czyli można dostać max. 5 miesięcy)
W przypadku ukazania więcej niż 5 części, ban na stałe.
Jeśli chodzi o przypadkowe ukazanie np. w filmach na YT będzie rozpatrywane przez wyznaczone do tego osoby)

I jeszcze kilka słów od siebie:
Widać dobrze że przez jeden czyn może się posypać jak domek z kard, wiele osób postanowiło przerwać grę z tego powodu, Mefisto dostał permbana przez pomyłkowe zbanowanie oryginalnego konta Lucka (i w tym pasowało by mu cofnąć tego bana, jeśli jednak o co innego poszło to nie wnikam).
Nie ma co ukrywać burdel jest, i nie warto go ukrywać zakazem gadania o tym bo to jest jak upychanie całego syfu do jednej szafy... kiedyś nie wytrzyma po prostu pęknie i będzie jeszcze gorzej.
Jeśli Lucek chciał tylko "pożartować" tak jak to robią hejterzy w jego stronę, to powiem że jest to nie udany żart ponieważ nie do końca trafiło do tych których nie powinno i rada dla niego: nie warto się zniżać do tego poziomu.
Pasowało by jakoś rozwiązać ten konflikt bo serio serwer może się posypać szybciej niż pojawienie się większej aktualizacji...
Jeśli moja wypowiedź nic nie poskutkuje i nadal będzie ten sam syf, wtedy naprawdę nie ma co się starać i sam zrezygnuje z gry, a szkoda bo widać że serwer ma to coś co mi brakowało po zakończeniu NFS World... I nie każdy chce żeby się tak to wszystko skończyło...
[Image: I9q7Wo2.gif]

Offline Karachan

#2
hurr durr lucek very bad very bad ban ban

Offline Endriex

#3


A tak na serio to pozwól że ci coś naświetle... chcesz zbanować na zawsze wszystkich ludzi Lucka którzy rzekomo "obrażali społeczność NFSSA" - to ci powiem że oni tak samo oni tobie tak życzą. Daj sobie poprostu z tym spokój. Szkoda ci krwi na to. Co do Lucka no tutaj faktycznie naruszył regulamin bo pokazał część (prawda może być taka że nie czytał pewnie wgl regulaminu) z ostatniego filmu widać jak sie tym podnieca jak go ludzie hejtują, noi faktycznie tutaj powinien być gościu poważniejszy jak na swoje lata. Co do społeczności... Tak nienawidzicie tego Lucka że pewnie za chwile chwycilibyście grabie i pochodnie i rzucili sie na niego. Co on wam jest chłop biedny winien, bo nie rozumiem tego. Owszem że jest więcej ludzi którzy sie zachowują nie tak jak powinni ale od tego jest administracja i moderatorzy (swoją drogą pasowałoby większą rekrutacje zrobić w tym kierunku). Zresztą to logiczne że im więcej ludzi na serwie tym więcej naruszeń regulaminów, obelg, wyzwisk itp (przykład: CS:GO i wiele innych), więc skoro niechcecie tego czytać to cóż za problem wpisać /showchat ?

A pisze tak bo stwierdzam poprostu swoje spostrzeżenia i wnioski na temat tego co się wyrabia ostatnimi czasy. 

Aha noi sprawa z dramami pomiędzy różnymi graczami. Załatwiajcie to między sobą - nie musi tego wiedzieć całe forum albo gracze w grze

Offline ZAX25

#4
Ok masz racje lepiej skończyć temat i mieć wyjebkę na wszystko... Tylko nie zdziw się że później gorszy syf się zrobi...


PS. trochę inaczej zrozumiałeś to co napisałem ale ok... jest git, cycuś glancuś Smile
[Image: I9q7Wo2.gif]

Offline Whitey

#5
Ja i tak nie rozumiem jaki jest sens banowania za ukazanie części skoro jest 50 lokacji jednej części z 10 czyli 500 miejsc dla jednego samochodu co daje prawdopodobieństwo trafienia na tą samą lokację dla 2 osób jest 1:500. Poza tym skoro jest zaznaczone na mapie, w których miejscach części można szukać, to moim zdaniem jest to bardzo duża podpowiedź. Bo gdyby były napisane tylko nazwy dzielnic, byłoby znacznie trudniej i wtedy za ukazanie części mogłyby być kary, ale skoro jest zaznaczony kolorem obszar w którym dana część może się znajdować to chyba logiczne że jak się w ten obszar wjedzie, to się znajdzie tą część.

Dla przykładu oglądam poradnik szukania części, koleś jedzie pokazuje lokacje swoich części 10 z pośród 500 możliwych. Jadę więc tym tropem, ale moje części są gdzie indziej i co? Co ja zyskałem dzięki poradnikowi? nic. Wszystko byłoby inaczej interpretowane, jakby każdy z graczy miał identyczne lokacje tak jak gta IV narzuciło te same lokacje dla każdego gracza na szukanie gołębi i nikt nikogo nie banował jak do sieci wpłyneły filmy czy screeny z miejscami gołąbków.
[Image: GKpc1FY.png]

Offline bartekPL

#6
Co do Mefisto to już sprawa wyjaśniona i odbanowany.
Od Lucka wiele nie oczekujcie, wątpię by cokolwiek takiego nagrał.
To jest tylko jedna część znaleziona przypadkowo i przy ruchliwej, głównej drodze. Z resztą nie będę już wymieniał kto i co ale jak Lucek nawet jeśli naruszył trochę regulamin, to nagle mamy setki atakujących i domagających się kary ale jak ktoś inny złamie o wiele poważniej regulamin to kompletnie nikt nic sobie z tego nie robi a nawet sam go łamie dopóki my nie zareagujemy.
Rozumiem trochę starych graczy że nie lubią Lucka i nie podoba im się napływ setek nowych graczy Lucka (stąd ta nienawiść do Lucka i domaganie się czegokolwiek) natomiast musicie zrozumieć że jeśli serwer ma dalej istnieć i się rozwijać to nie ma szans aby to się stało tylko ze starami i tymi samymi graczami w takiej samej ilości którzy i tak wiecznie grać nie będą. Innowacja i napływ nowych graczy jest niezbędny do czegokolwiek.

Dodatkowo jak pisane wyżej, każdy gracz ma swoje 10 lokacji i nie ma dużych szans że akurat w tamtym miejscu mu się część pojawi a poza tym zmienić lokację tej jednej cześć na inna to nie jest problem.

Offline Zulioner

#7
(10-09-2016, 17:38)Endriex Wrote:


A tak na serio to pozwól że ci coś naświetle... chcesz zbanować na zawsze wszystkich ludzi Lucka którzy rzekomo "obrażali społeczność NFSSA" - to ci powiem że oni tak samo oni tobie tak życzą. Daj sobie poprostu z tym spokój. Szkoda ci krwi na to. Co do Lucka no tutaj faktycznie naruszył regulamin bo pokazał część (prawda może być taka że nie czytał pewnie wgl regulaminu) z ostatniego filmu widać jak sie tym podnieca jak go ludzie hejtują, noi faktycznie tutaj powinien być gościu poważniejszy jak na swoje lata. Co do społeczności... Tak nienawidzicie tego Lucka że pewnie za chwile chwycilibyście grabie i pochodnie i rzucili sie na niego. Co on wam jest chłop biedny winien, bo nie rozumiem tego. Owszem że jest więcej ludzi którzy sie zachowują nie tak jak powinni ale od tego jest administracja i moderatorzy (swoją drogą pasowałoby większą rekrutacje zrobić w tym kierunku). Zresztą to logiczne że im więcej ludzi na serwie tym więcej naruszeń regulaminów, obelg, wyzwisk itp (przykład: CS:GO i wiele innych), więc skoro niechcecie tego czytać to cóż za problem wpisać /showchat ?

A pisze tak bo stwierdzam poprostu swoje spostrzeżenia i wnioski na temat tego co się wyrabia ostatnimi czasy. 

Aha noi sprawa z dramami pomiędzy różnymi graczami. Załatwiajcie to między sobą - nie musi tego wiedzieć całe forum albo gracze w grze

Prawda

Jeżeli z tym nie skonczymy keemstar nas zje
[Image: source.gif]
Pegasus <3

Offline xEnjoY

#8
(10-09-2016, 19:18)bartekPL Wrote: Co do Mefisto to już sprawa wyjaśniona i odbanowany.
Od Lucka wiele nie oczekujcie, wątpię by cokolwiek takiego nagrał.
To jest tylko jedna część znaleziona przypadkowo i przy ruchliwej, głównej drodze. Z resztą nie będę już wymieniał kto i co ale jak Lucek nawet jeśli naruszył trochę regulamin, to nagle mamy setki atakujących i domagających się kary ale jak ktoś inny złamie o wiele poważniej regulamin to kompletnie nikt nic sobie z tego nie robi a nawet sam go łamie dopóki my nie zareagujemy.
Rozumiem trochę starych graczy że nie lubią Lucka i nie podoba im się napływ setek nowych graczy Lucka (stąd ta nienawiść do Lucka i domaganie się czegokolwiek) natomiast musicie zrozumieć że jeśli serwer ma dalej istnieć i się rozwijać to nie ma szans aby to się stało tylko ze starami i tymi samymi graczami w takiej samej ilości którzy i tak wiecznie grać nie będą. Innowacja i napływ nowych graczy jest niezbędny do czegokolwiek.

Dodatkowo jak pisane wyżej, każdy gracz ma swoje 10 lokacji i nie ma dużych szans że akurat w tamtym miejscu mu się część pojawi a poza tym zmienić lokację tej jednej cześć na inna to nie jest problem.

Wszyscy wiemy że nie dacie mu bana bo daje wam duży przyrost na serwer i w ogóle no ale pobiorę zaraz Actiona i nagram przypadkowe 2 części z Monroe i mam nadzieje że bana nie będzie bo to będzie koło autostrady nie ? Bardzo ruchliwa droga więc bana nie będzie dzięki !

[Image: 3T3WrTf.png]

Offline ZAX25

#9
I o takich przypadkach mi chodzi, jak powyżej... Jednego czy dwóch można przecierpieć, a jak ich się więcej znajdzie??? Są ludzie co mają go za idola i czasami mogą pójść w jego ślady. Bartek jeśli potrafisz zmienić lokacje to ok, ale żebyś nie musiał co chwile zmieniać bo wtedy będzie bez sensu... A wracając jeszcze do tego co pisał Endriex, nie chodzi mi o banowanie ludzi za hejtowanie na serwerze czy w stronę społeczności, czy samego lucka, bo to jest nie możliwe... A też jest różnicą to co się wypowiedział w filmiku na YT co też pokazuje według jego perspektywy jak wygląda społeczność na serwerze... O samych hejterach nic nie mówię to może ich naparzać jak chce... Ale też jego słowa poszły w stronę tych co starali się pomóc jak i grupie Lucka, jak i też samemu Luckowi (tak widać na wcześniejszych filmikach czat to wiem co mówię)... Więc nie mówię że jest ciągła nienawiść do niego od starych wyjadaczy... To tak jak komuś pomagasz a ta osoba potem ci w oczy napluła bo inni jemu napluli... Też dziwię się jemu zachowaniu bo jak dotąd nie widziałem żeby miał filmiki z podobnym motywem hejtowania z jego strony, więc jest to trochę dziwne... Cóż jeśli odpuszczacie mu to ok, tylko nikt nie chce żeby nie było więcej takich sytuacji jak ta, bo jak taki problem się narodził z powodu jednego filmu to co będzie jak pojawi się tego więcej???
[Image: I9q7Wo2.gif]

Offline Frytek

#10
Jak czytam te wasze wypowiedzi to mój rak dostaje raka no ludzie sracie o tego Lucka na lewo i prawo (Pokazał przypadkiem część do Futo o boże i co teraz - Bana mu!?) ehhh jak czytałem poprzedni temat to dostawałem wylewu do mózgu wszyscy piszą aby dać mu bana, że gracze odchodzą ponieważ administracja nic z tym nie robi a ja powiem jedno - ok spoko nie chcecie grać czemu nie na wasze miejsce przyjdzie 5 kolejnych graczy serwer się rozrasta z coraz to nowszymi patchami do serwera będzie przybywać graczy jeszcze więcej i będzie ten sam nie ogar ze strony graczy/społeczności jaki był przedtem zawsze tak jest im większe community tym większa masakra i nie ogar od tego jest Administracja aby temu nie ogarowi zapobiec (Nikogo nie bronie na nikogo nie naskakuje ja tu jestem neutralny po prostu dałem upust swojej złości do dzieci które nie potrafią odpuścić i zostawić coś co już raz zostało wyjaśnione)




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)