facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Pożegnanie

Napisany przez Mefisto Mewmen, 10-09-2016, 12:27


Pożegnanie

Offline Whitey

#11
Wiedząc o tym, że Lucek spowodował zmiany na serwerze i rozpoczęły się masowe podszywki, trzeba było sprawdzić serial prawdziwego Lucka, zrobić informacje dla adminów który jest prawdziwy i mieć serial przed oczyma i się tego trzymać. W panelu administratora widać serial gracza, można też sprawdzić poprzednie nicki aliasem. A nie że każdy, kto zobaczył podszywkę albo go karał chwilowo albo banował na x czasu. Zrobił się nie potrzebny dym, każdy na każdego teraz jedzie, smutne to trochę. A wystarczyło tylko puścić info każdemu administratorowi, żeby miał oko na to co się dzieje.

Tak naprawdę winowajcą są sami gracze (młodziaki) bo to oni wywołali luckową burzę, która przeniosła się na na doświadczonych graczy, z których wszystko przeszło na administrację i ich zasady narzucone na serwer. Znalazły się 2-3 osoby, którym coś się nie spodobało (bo ktoś coś komuś w przeszłości za coś, co ktoś coś kiedyś zrobił) i teraz wszyscy mają za to odpowiedzieć.

Ponadto administracja pracuje nad kolejnymi update'ami, ludzi przybyło szybciej niż dzieci przyszło na świat, zwiększono ilość slotów i polepszono jakość serwera to idealny prezent na to, by działać z innowacjami jeszcze szybciej i lepiej.
[Image: GKpc1FY.png]
Reply

Offline bartekPL

#12
Tutaj nastąpiło pewne przykre nieporozumienie.
Mefisto odbanowany i wraca do ekipy.
Reply
Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)