facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

[Propozycja] Trasy Treningowe!

Napisany przez Jaqu, 04-09-2016, 18:19


[Propozycja] Trasy Treningowe!

Offline Jaqu

#1
Witam, wiem że nie było nigdy czegoś takiego w Need For Speedzie, lecz po ostatniej przerwie i błędach na trasach pomyślałem o Ćwiczeniu.
Jako że samemu nie można odpalić wyścigu ćwiczenia jedynie są dostępne w próbie czasowej lecz jeśli się zwali to... Wiadomo co.
Chodzi o to żeby wszystkie Trasy były dostępne w wymyślonym trybie "Trening".
Czyli Przejazd na chillu, zapoznanie z trasą, pomoże to i tym co powrócili do gry po jakimś czasie ( np. ja ) i nowym graczom.
Trasy typu Sprint, Downhill, Uphill, Reverse itd, Tory, Drifty, STR.X. 
Moim zdaniem zrobienie tego trybu nie będzie wymagało wysiłku ( tak myślę ).

Mam nadzieje że pomysł sie przyjmie i będzie można praktykować trasy Smile
[Image: tumblr_nxhnrtOlvq1uzf1ano1_500.gif]
Reply

Offline Sliwa4g

#2
Jestem za ! ;]
Reply

Offline Ksysio

#3
Również jestem za. Wielokrotnie kiedy jeździłem mapy, stricte pod robienie najlepszego czasu, musiałem hostować wyścigi i liczyć, aż ktoś wbije.
[Image: lwTRIUt.jpg?1]
Reply

Offline Luki

#4
Też jestem za
Reply

Offline Slugler

#5
Popieram ten pomysł
[Image: DRxVnk.gif]
Reply

Offline Endriex

#6
(04-09-2016, 18:19)Jaqu Wrote: Witam, wiem że nie było nigdy czegoś takiego w Need For Speedzie, lecz po ostatniej przerwie i błędach na trasach pomyślałem o Ćwiczeniu.
Jako że samemu nie można odpalić wyścigu ćwiczenia jedynie są dostępne w próbie czasowej lecz jeśli się zwali to... Wiadomo co.
Chodzi o to żeby wszystkie Trasy były dostępne w wymyślonym trybie "Trening".
Czyli Przejazd na chillu, zapoznanie z trasą, pomoże to i tym co powrócili do gry po jakimś czasie ( np. ja ) i nowym graczom.
Trasy typu Sprint, Downhill, Uphill, Reverse itd, Tory, Drifty, STR.X. 
Moim zdaniem zrobienie tego trybu nie będzie wymagało wysiłku ( tak myślę ).

Mam nadzieje że pomysł sie przyjmie i będzie można praktykować trasy Smile

Jaki jest sens dodawania tej opcji skoro możesz się uczyć na jakiejkolwiek chcesz trasie tworząc swój własny wyścig? raz że masz korzyści bo coś z tego zarobisz a dwa że masz to "praktykowanie trasy"
[Image: giphy.gif]

Das Auto
Reply

Offline Ksysio

#7
(04-09-2016, 22:02)Endriex Wrote:
(04-09-2016, 18:19)Jaqu Wrote: Witam, wiem że nie było nigdy czegoś takiego w Need For Speedzie, lecz po ostatniej przerwie i błędach na trasach pomyślałem o Ćwiczeniu.
Jako że samemu nie można odpalić wyścigu ćwiczenia jedynie są dostępne w próbie czasowej lecz jeśli się zwali to... Wiadomo co.
Chodzi o to żeby wszystkie Trasy były dostępne w wymyślonym trybie "Trening".
Czyli Przejazd na chillu, zapoznanie z trasą, pomoże to i tym co powrócili do gry po jakimś czasie ( np. ja ) i nowym graczom.
Trasy typu Sprint, Downhill, Uphill, Reverse itd, Tory, Drifty, STR.X. 
Moim zdaniem zrobienie tego trybu nie będzie wymagało wysiłku ( tak myślę ).

Mam nadzieje że pomysł sie przyjmie i będzie można praktykować trasy Smile

Jaki jest sens dodawania tej opcji skoro możesz się uczyć na jakiejkolwiek chcesz trasie tworząc swój własny wyścig? raz że masz korzyści bo coś z tego zarobisz a dwa że masz to "praktykowanie trasy"

Taki że niekiedy, zwłaszcza w późnych godzinach trzeba długo czekać aż ktoś wbije. Druga sprawa to to że niekiedy wbije ktoś z dużym pingiem i spada płynność.
[Image: lwTRIUt.jpg?1]
Reply

Offline Tailor93

#8
Ja tez jestem za, żeby np móc samemu przetestować nowy setup samochodu, zapoznać się z trasą. To jak najbardziej ma sens Wink
Reply

Offline Rayman

#9
Czemu nie? Jestem za. Zawsze fajnie poćwiczyć jakaś trase zeby na nim wymiatac lub przetestować pojazdy.
Reply

Offline Allerek

#10
ZA :* Tongue
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)