facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Płyyynie Wisła płynie... :p

Napisany przez Wisla, 03-09-2016, 19:04
Płyyynie Wisła płynie... :p

Offline Wisla

#1
Siemanko, wita was Wisła! Big Grin  Mam na imię Damian, lat 21, mieszkam w Pruszczu Gdańskim. Pracuję przy produkcji skrzydeł drzwiowych jako operator CNC. Z wykształcenia jestem mechatronikiem, lubię motoryzację i wszelkie sporty z tym związane, piłkę nożną, siatkową, ręczną... Długo wymieniać, najważniejsze, że interesują mnie kobiety  Big Grin Poruszam się głownie autem jakim jest Renault Megane 1 1.4 75KM 2000r (auto mi nie odpowiada, ale jestem zmuszony nim jeździć). Mam nadzieję w pierwszej połowie 2017 zmienić auto i mam już konkretne plany, ale o tym może innym razem.  Tongue  Z NFS mam do czynienia od dzieciaka wieku ok. 5 lat. Wtedy to grałem w NFS 2, a moją ulubioną furą było tam Ferrari F50. Serią GTA interesuję się również bardzo długo i grałem wydaje mi się we wszystkie odsłony, ale najbardziej (nie licząc V) do gustu przypadło mi San Andreas gdzie sporo lat spędziłem na multi. Najwięcej lat spędziłem na kilka razy reaktywowanej sieci gdzie w pewnej chwili mieliśmy ponad 200 graczy(nie piszę nazwy, bo nie mam pewności czy po ostatniej reaktywacji w której brałem udział dalej istnieje) gdzie za zasługi jako administrator, grafik i obiekter oraz zebrane doświadczenie zostałem H@ z rąk pierwszego właściciela z którym do dzisiaj mam kontakt. Prawdę mówiąc do MTA nie mogłem się przekonać do póki nie zobaczyłem tego serwera (możecie domyślać się gdzie zobaczyłem). Na serwerze jestem od wczoraj i dzisiaj postanowiłem się zarejestrować. Co jeszcze mogę napisać... Pozdrawiam i trzeba zapier...  Big Grin
[Image: 1.gif]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)