facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Polska miejscówka

Napisany przez KomuH, 03-09-2016, 17:00


Polska miejscówka

Offline KomuH

#1
Jak wielu graczy wie, na serwerze trwa coś w rodzaju plagi robienia zlotów. Wszystko fajnie, inicjatywa graczy, dobra zabawa, integracja itd. Problem jednak jest w tym, że tych zlotów potrafi na dzień być z 10. Często argumentem jest "bo nudy" lub "nie ma co robić". Dlatego wychodzę z propozycją (zdaje mi się, że nie jako pierwszy) zrobienia polskiej miejscówki, czegoś na wzór tej z NFS World, gdzie gracze mogliby się spotkać, pogadać, pooceniać swoje samochody, pościgać się gdzieś w pobliżu czy nawet zrobić derby. Taki wieczny zlot. Nie trzeba martwić się o ciągłe ustalanie nowych miejsc (Lot SF, G1, Mount Chiliad), bo wiadomo, że na "polskiej miejscówce" ktoś chętny będzie.

Wszelkie propozycje i uwagi są mile widziane. Gdyby miało się to przyjąć, to można spokojnie myśleć nad wyborem odpowiedniego miejsca.
[Image: 230cwBj.png]




Reply

Offline Helomyname

#2
nazywa sie to garaz doherty :v

ale tak serio, pomysl nie jest zly
Reply

Offline Tross

#3
Pomysł popieram, aczkolwiek jak wiemy Polaków na serwerze jest dość dużo, odpadałyby więc miejsca z ciasnymi przejazdami np. niektóre piętrowe parkingi.
Reply

Offline Quindo

#4
Zostaje tez opcja kilku wymiarów swobodnej jazdy, polacy pewnie wybraliby sobie jeden konkretny na którym by przesiadywali.
[Image: Sj14yZE.gif]
Reply

Offline xEnjoY

#5
Np. Pomost na plaży w los santos by był dobry tylko barierki dodać na koniec żeby nie było spychania Smile

[Image: 3T3WrTf.png]

Reply

Offline Tomi

#6
Jeżeli się zgodzicie to mogę coś pogrzebać w map editorze i dobudować jakaś wyspę-parking , z mostem gdzie nie można jechać pod prąd (niewidzialne ściany przez które da się przechodzić z jednej strony ale drugiej nie ftw)
*Autistic quote*
Reply

Offline xEnjoY

#7
(03-09-2016, 17:30)Tomi Wrote: Jeżeli się zgodzicie to mogę coś pogrzebać w map editorze i dobudować jakaś wyspę-parking , z mostem gdzie nie można jechać pod prąd (niewidzialne ściany przez które da się przechodzić z jednej strony ale drugiej nie ftw)

Ja mam taki pomysł żeby zrobić drogę po oceanie i na końcu wyspa z parkingiem i napis Polish Country :>

[Image: 3T3WrTf.png]

Reply

Offline Ksysio

#8
Teoretycznie na serwerze są garaże, których w worldzie nie było i one obecnie spełniają to zadanie. Aczkolwiek jeśli chodzi o miejscówkę stricte polską, nie mówię nie. Nie ingeruje to w żaden sposób w kod gry itd, jest to kwestia czysto umowna. Sam mam jedną propozycje. Jest daleko od "cywilizacji" i zbiorowisk graczy. Dodatkowo w okolicy są fajne górskie odcinki do polatania autem.


[Image: XQui0uQ.jpg]



[Image: lr75zfE.jpg]
[Image: lwTRIUt.jpg?1]
Reply

Offline xEnjoY

#9
Ja myślałem o takim czymś ( sry że zdjęcie ksysia ps. czarne wyspa biało czerwone droga)
http://i.imgur.com/xvynluJ.jpg

[Image: 3T3WrTf.png]

Reply

Offline Quindo

#10
Dodawanie specjalnych lokacji tylko dla polskich graczy jest całkowicie wykluczone, może brzmieć dobrze, ale jest to okropnie niesprawiedliwe dla reszty graczy.
[Image: Sj14yZE.gif]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)