facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Zmiana dobierania graczy URL

Napisany przez VertiriGamer, 26-11-2018, 10:43
Zmiana dobierania graczy URL

Offline VertiriGamer

#1
Thumbs Down 
Witam.  Exclamation Mam pomysł, aby gracze, który już zdobyli Locusta mieli osobne lobby, gdyż zdobycie Locusta w tych czasach grając z graczami, którzy mają po 200-300 winów graniczy z cudem. Angel
Reply

Offline Dr.Wpierdol

#2
może mieć nawet 0 a i tak bedzie lepszy, ale dlaczego?

BO ZJEBANE DYNO, KUŹWA KIEDY NERF
[Image: giphy.gif]
Reply

Offline Akamataa

#3
(26-11-2018, 14:03)Dr.Wpierdol Wrote: może mieć nawet 0 a i tak bedzie lepszy, ale dlaczego?

BO ZJEBANE DYNO, KUŹWA KIEDY NERF

Proszę bardzo najbardziej op setup na max 300 bay sgt

Drivetrain 2, tires 3, WR 2, NOS 2

Dyno:
Drivetrain +5;
Tire press -1;
Aero -10; +10


Masz teraz dyno i spróbuj wygrać Smile

(26-11-2018, 10:43)VertiriGamer Wrote: Witam.  Exclamation  Mam pomysł, aby gracze, który już zdobyli Locusta mieli osobne lobby, gdyż zdobycie Locusta w tych czasach grając z graczami, którzy mają po 200-300 winów graniczy z cudem. Angel

Teoretycznie, gracze z dużą ilością winów nie powinni być parowani z Noobami, ponieważ tak jest zrobiony system parowania, niestety zadziała to tylko jak jest więcej osób lobby [żeby było z czego wybierać] a że uzbieranie 8 graczy w lobby graniczy z cudem, to już wasza wina, że boicie się spróbować wbić do lobby. Jednymy problemem tego serwera jest psychika graczy ;( "Nie będę się ścigał po przegam" kończy się tym że jedyne osoby które się ścigają, to te które mają dobre dyno/setup/skill [o ile jeszcze nie opóścili serwera, ponieważ nie ma się z kim ścigać...].

Załóżmy teoretycznie, że nagle 50% graczy z tych 100 nagle zacznie się ścigać... było by dużo więcej wyścigów i większe prawdopodobieństwo że trafisz na kogoś na tym samym poziomie co ty, tak przynajmniej było przed tymi wszystkimi update z policją [na szczęście znerfili nagrody, bo inaczej te serwer był by już dawno martwy] i innymi "freerun activities" [chociaż bez tego nie było by graczy na serwerze, więc wychodzi 1 huy]. Wystarczyło by że każdy z tych noobów na freerunie zaczą by się ścigać... nawet jeśli miał by przegrać, to i tak jest kilka rp do przodu.
[Image: kiritoblockingbullets_by_setonami-d7xcxvq.gif]
Reply

Offline whiteseed

#4
Locusta nie powinno być w ogóle na serwerze. Bazowany na f1 nie pasuje do tematyki ulicznych wyścigów, a na torze, gdzie powinien być znacznie lepszy od ulicznych aut (to by w sumie psuło rozgrywkę) też nie jest dobry, szczególnie na Baywiev. Nadaje się tylko na LSAP, ale i tak nie jest najlepszym wyborem. Żeby go zdobyć nie trzeba umiejętności ani dyno, tylko ekipę chętną do wspólnych wyścigów, w których każdy wygrywa. Nie wiem po co dodawać jakieś cudaki zamiast normalnych aut.
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)