facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Moje "widzi mi się".

Napisany przez SteQu, 18-08-2016, 21:40


Moje "widzi mi się".

Offline SteQu

#1
Czołem społeczności!

Jako że nie powstał polskojęzyczny dział odnośnie dzielenia się propozycjami które mogłyby zagościć na serwerze - pozwólcie że pozwolę sobie zająć odrobinę miejsca tutaj. Jednocześnie nie obraziłbym się, gdyby ów kategoria pojawiła się dla naszego ojczystego języka. Bo to zaszczyt być Polakiem i pisać w swoim języku, bo jak pisał Rej "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają".

Przejdźmy do sedna sprawy. Co ja, jako gracz serwera widziałbym w niedalekim czasie na nim?

- Byłoby lepiej, gdyby na serwerze nie pojawiały się soundtracki spoza "tracklisty" wszelkich "nit for spidów". Moje ucho miało nie ciekawą okazję usłyszeć jakąś polską piosenkę w radyjku - proszę, nie psujmy tak wyśmienicie zbudowanego klimatu gry.

- Czasem mam ochotę, by moje autko nie przyjmowało na klatę kolizji idiotów, których głównym celem w życiu jest wyładowywanie natężenia siły ich pędzących pojazdów na moim. Oczywiście ja tylko "gbydam", tryb ducha pojazdu w wolnej jeździe obowiązkowy nie jest i na siłę można przejechać się tam, gdzie "psy dupami szczekają" by uniknąć nabuzowanych chłopców z mózgami zrytymi od migotania ekranu. Niemniej jednak nie przepadam za byciem potencjalnym celem tych szkodników.

- Widzicie co dzieje się na czacie? Ten zamienił się w żywe Q&A służące wszystkim świeżo upieczonym kierowcom do zadawania pytań. I to wygląda na tyle nie ciekawie, że czat w 90% składa się ze zdań pytających. Nałóżmy zatem jakieś ograniczenie czasowe i to DOŚĆ WIELKIE by ograniczyć bezsensowne bombardowanie się pytaniami w grze. Wszystkiego dowiedzieć się można z naszego jakże obfitego forum i z menu in-game. Wszelkie inne rozmowy można prowadzić na Mumble które przydałoby się spopularyzować. Oczywiście bez przymusu, jeśli nie chcesz gadać - uśmiecha Ci się prowadzenie rozgrywki w stylu samotnika.

- Zwróciliście uwagę na dobór uczestników wyścigów? Czasem jest tak, że zawodnicy uzbrojeni w sto tysięcy RP pakowani są do garnka razem z tymi, których ilość zdobytego doświadczenia jest o krocie mniejsza (od stu razy do jeszcze większej ilości). Tacy wyjadacze wyposażeni są w pojazdy lepszej klasy, uniemożliwiające zwycięstwo zielonym graczom. W porządku byłoby traktować uczestników na zasadzie (dodatkowo) równego RP bo auta w podobnej ocenie mogą zachowywać się na prawdę różnie.

- No i na sam koniec przyszło omówić błąd powstały w wyniku dołączania do wyścigów. Ja się na tym nie znam, lecz ponowne dołączenie do wyścigów zbyt motywujące nie jest. Nie dałoby się tego poprawić jakoś?

- Tryb kamery prędkościowej. Wiem, że już temat ten był poruszany. Ja jednak widziałbym możliwość tą jako tryb osobnego wyścigu jak i sposób na rozmieszczenie fotoradarów w przeróżnych miejscach na mapie. Odnośnie tego drugiego ciekawszym wyjściem byłoby wprowadzenie tego jako opcja bez konkurowania. Tylko jako sposób na podniesienie liczny RP czy gotówki w zakresie samego siebie. Ewentualnie "zaliczenie" wszystkich łowców piratów drogowych mogłoby odblokowywać specjalne osiągnięcie i nagradzać użytkowników jakąś specjalną nagrodą - od unikatowej części, aż po jakiś model samochodu. I to dopiero po osiągnięciu odpowiednich prędkości na pojedynczych kamerach.

Dobra, to tyle. Zapraszam każdego z Was do zapoznania się z tym tematem. Oczywiście to tylko pewnego rodzaju przypuszczenia i macie prawo tak samo nie zgodzić się z tym co akurat mnie się nie podoba jak podpisać się pod listą tych propozycji.

Pozdrawiam, Damian.
[Image: stequmanana.png]
Reply

Offline Krazio

#2
(18-08-2016, 21:40)SteQu Wrote: - Byłoby lepiej, gdyby na serwerze nie pojawiały się soundtracki spoza "tracklisty" wszelkich "nit for spidów". Moje ucho miało nie ciekawą okazję usłyszeć jakąś polską piosenkę w radyjku - proszę, nie psujmy tak wyśmienicie zbudowanego klimatu gry.

Jamal - Pull Up to utwór z NFS Shift Smile
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]
Reply

Offline SteQu

#3
W takim razie bardzo przepraszam, musiałem przeoczyć.
[Image: stequmanana.png]
Reply

Offline Oskiinus

#4
- Jak kolega napisał wyżej, w Shifcie był polski utwór.
- Zgadza się, są idioci, ale nic na nich nie poradzisz. Polecam się wyeksmitować do Las Venturas Tongue
- Mam w planach pozbierać te pytania i nagrać materiał lub się rozpisać
- Tu się nie liczy RP a umiejętności Tongue Ja np. w Eurosie mam problem z podobnie ustawionymi Mananami, o ile kierowca jest dobry
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline bartekPL

#5
Co do własnych utworów to od tego jest konto premium.
Co do doboru aut to dobiera to na podstawie wyniku auta a nie RP.
Reply

Offline Spotlight

#6
(18-08-2016, 21:40)SteQu Wrote: - No i na sam koniec przyszło omówić błąd powstały w wyniku dołączania do wyścigów. Ja się na tym nie znam, lecz ponowne dołączenie do wyścigów zbyt motywujące nie jest. Nie dałoby się tego poprawić jakoś?

Jaki błąd? :o
Reply

Offline Allerek

#7
(18-08-2016, 22:26)Oskiinus Wrote: - Jak kolega napisał wyżej, w Shifcie był polski utwór.
- Zgadza się, są idioci, ale nic na nich nie poradzisz. Polecam się wyeksmitować do Las Venturas Tongue
- Mam w planach pozbierać te pytania i nagrać materiał lub się rozpisać
- Tu się nie liczy RP a umiejętności Tongue Ja np. w Eurosie mam problem z podobnie ustawionymi Mananami, o ile kierowca jest dobry
W undeground 2 był Jamal Tongue
Reply

Offline Keav Dev

#8
co do doboru to właśnie tak powinno być, i lepiej tego nie ruszać.
Reply

Offline Spotlight

#9
(19-08-2016, 05:56)Allerek Wrote: W undeground 2 był Jamal Tongue

W UG2 nie było. Był w Shifcie
Reply

Offline Krazio

#10
(19-08-2016, 05:56)Allerek Wrote: W undeground 2 był Jamal Tongue
Nie widzę tego w rozpisce.

Co do czatu, to myślę, że zostało to rozwiązane w dużej mierze.
Zwyczajnie serwer nie był gotowy na taki przyrost graczy, ujawniła się słaba optymalizacja, która na tą chwilę jest już całkiem dobrze wykonana. Trzeba czasu, wtedy wszystko się usprawni/polepszy.
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)