facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Trollcenzor

Napisany przez Whitey, 16-07-2016, 19:40
Trollcenzor

Offline Whitey

#1
Witajcie.

Wpadłem na pomysł trollcenzora z uwagi na to, że mimo obecności 1-2 czy nawet trzech moderatorów, serwerowy język nie należy do najbardziej kulturalnych. Wobec powyższego wymyśliłem "podmiany" najpopularniejszych przekleństw, które pojawiałyby się po wpisaniu danego przekleństwa. Nie mówię, że projekt ma wejść bo mi coś przeszkadza, tylko pomyślałem o tym, żeby trochę rozbawić co poniektórych graczy lubiących rzucać  kur**mi co każde zdanie :p Oczywiście, jeśli pomysł zostanie poparty i wam się spodoba, możecie ewentualnie zaproponować swoje pomysły za "podmianę" danego przekleństwa. Oto lista:

kanapka > ku*wa
glizda > piz*a
cisza nocna > ci*a
zbój > ch*j/h*j
zmieszany > zje*any
glebie > zj*bie
ogarnij się > pie*dol się
wyjdź proszę > wypier*alaj
pogniewało cię > poje*ało cię
spartoliło cię > popie*doliło cię
fajny > je*any
kaktus > k*tas
solony > pieprzony
widelec > sku*wysyn
juriel > sku*wiel
mam dość > pie*dole
ty konewko > ty f*ucie
konewka > f*ut
kuźnia > k*źwa
parówka > dz*wka
krzak > fuck
słup > suck
w szkole > ashole


Oczywiście każde słowo (już tego nie pisałem) miałoby swoją odmianę tj. kanapka->kanapki->kanapko; zbój, zbóju, zbójnia etc. itd. itp.

Co sądzicie? Big Grin
Venom write 16-07-2016, 20:54:
If people bellow the age of 18 can't take such messages then why are they playing a game with violence ?
[Image: GKpc1FY.png]

Offline Wolf

#2
Za. bardzo dobry pomysł.

Offline Slugler

#3
Pomysł dobry ale kto to będzie skryptował xd
[Image: DRxVnk.gif]

Offline Helomyname

#4
Sugestia słaba, gta jest 18+ ludzie mogą przeklinać. Jak już coś by mialo byc, to bardziej cos w rodzaju 'kurwa' -> 'ku*wa', a nie jakaś 'kanapka'.

Tak czy inaczej nie popieram, ludzie sobie klnąć mogą, problem sie zaczyna jak ludzie zaczynają sie tymi przekleństwami obrażać (a wtedy moderacja i tak wkracza).

Offline bartekPL

#5
Dodatkowo przekleństwa same w sobie zakazanie na serwerze nie są. Dopiero ich nadużywanie tak ale to w większości przypadków jest równe brakowi kultury i mute.

Offline Oskiinus

#6
Siekiera - zbój dupa kanapka cisza nocna

Tyle w temacie. Nie.
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka

Offline Whitey

#7
Wobec tego pierwszy raz spotykam się z popieraniem przekleństw na serwerze. To że gra jest +18 to nie ze względu na rzucanie ku*wami ale na sceny niedozwolone dla społeczności poniżej 18 roku życia (co i tak jest przez ów młodzież olewane, więc to od jakiego wieku można grać w grę w ogóle nie ma znaczenia). Gdziekolwiek nie grałem na polskim czy zagranicznym serwerze, to przeklinanie było od razu karane przez moderatora. Nie ważne, czy powiedziało się raz, czy 10 razy pod rząd. Sądziłem, że mając na uwadze fakt, iż 80% tego serwera to dzieci mające 10+ nie powinny nagminnie przyglądać się jak "dorośli" rozmawiają na czacie. Helo - to jest miejsce publiczne, wyobraź sobie że idziesz ulicą, jesteś pierwszy raz w tym miejscu a wszyscy dookoła Ciebie gadają i przeklinają. Może byś nie zwrócił uwagi na to, nawet byś śmiechnął, ale taki dobrze wychowany 12 latek widząc korespondencje innych raczej by uciekł z serwera w trymiga. Miałem tutaj na myśli dobrą prezencje serwera nie tylko od strony wizualnej ale i też kulturalnej.
[Image: GKpc1FY.png]

Offline Spotlight

#8
Mi to kompletnie nie robi różnicy, czy ktoś przeklina czy nie. Gra jest od 18 lat, a większość serwera bez względu na swój czy innych wiek i tak przeklina. Nie do nas należy odpowiednie wychowanie użytkowników.


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)