facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga.

Napisany przez Jaqu, 19-06-2016, 00:31
Skarga.

Offline Jaqu

#1
Witam, tematu na skargę brak wiec tutaj pokaże co robił. Jeden gracz spie*rzył próbę czasową a ja ledwo ukończyłem wyścig. Mam nadzieje że administracja zajmie się tym panem. Smile


[Image: tumblr_nxhnrtOlvq1uzf1ano1_500.gif]
Reply

Offline Wolf

#2
Tak bardzo nie rozumiem o co w tej skardze chodzi + Nagrywane jakimś Kartofelkiem
Reply

Offline ratajowy

#3
Nie rozumiem o co spina, była to chwila zabawy, potem wszystko wróciło do normy, a ty i (chyba) 3 inne osoby o to spinałyście.

Tak btw. to słychać jak sapiesz ze zdenerwowania XDD
Reply

Offline Arthur

#4
Uświadom mnie ratajowy co w tym takiego śmiesznego było? Tym bardziej gdy ktoś przez niego oblał próbę czasową i musiał czekać kolejną godzinę? To, że on ma za dużo czasu to nie znaczy, że inni też tyle go mają.
[Image: Ega6V.gif][Image: T7ji3.gif]
Reply

Offline Whitey

#5
a próba czasowa to jakiś obowiązek czy co? Nikt Ci nie każe czekać specjalnie, można co innego porobić w tym czasie. Ale co może mówić osoba która dopiero zaczęła gre i nie wie, że takie eventy są średnio co każdy weekend..
[Image: GKpc1FY.png]
Reply

Offline salessis

#6
A ja mam cicha ochote wniesc raport za bezpodstawna skarge na administratora.
Po pierwsze, to Venom poinformowal na czacie uzytkownikow, o zmianach (w tym przypadku grawitacji, predkosci gry) w zwiazku z Eventem.
Po drugie, poinformowal On rowniez, kiedy zakonczy sie Event.
Po trzecie, przez spolecznosc serwera taka odmiennosc od reguly zostala w wiekszosci zaakceptowana.
Po czwarte, ludzie swietnie sie bawili zmianami grawitacji, mogac sobie skakac po mapie.

Wiecej dystansu, bo jestes nowy na serwerze i zaraz narobisz sobie wrogow Wink
Reply

Offline Arthur

#7
(19-06-2016, 17:35)Whitey Wrote: a próba czasowa to jakiś obowiązek czy co? Nikt Ci nie każe czekać specjalnie, można co innego porobić w tym czasie. Ale co może mówić osoba która dopiero zaczęła gre i nie wie, że takie eventy są średnio co każdy weekend..

Nie wiem jak Ty, ale ja sobie układam plan dnia. Za dnia są obowiązki a po ich wykonaniu gra, akurat tego dnia wypadło na to, że pograć mogłem sobie tylko w takich godzinach a nie innych. Niestety przez te wyczyny Venoma nie mogłem tego zrobić. To samo tyczy się tej wypowiedzi gracza wyżej. W moim przypadku chciałem sobie nabić 4 minuty airtime, zamiast nabijać airtime przez 10-15 minut robiłem to przez około 30 minut jak nie więcej ponieważ przez te " mega śmieszne " zabawy grawitacją nie mogłem wjechać pod MC.
[Image: Ega6V.gif][Image: T7ji3.gif]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)