facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Jak driftować pojazdami z napędem na tył.

Napisany przez Arthur, 18-06-2016, 17:13


Jak driftować pojazdami z napędem na tył.

Offline Arthur

#1
Witam!

Jako, że jestem nowy i trochę jeszcze nie ogarniam mechaniki driftów na waszym serwerze dlatego też pisze ten temat, chce by jakiś doświadczony gracz napisał mi co robić by lepiej driftować ponieważ mam z tym problem co widać na załączonym wideo, a niestety nie mam kogo dopytać co robię nie tak, dlaczego auto mi się non stop przekręca itd.



[Image: Ega6V.gif][Image: T7ji3.gif]
Reply

Offline Spotlight

#2
Za dużo razy się obracasz. Zamiast kontrolować jeden porządny poślizg to zmieniasz wychylenie co kilka metrów. Podaj też specyfikacje auta ;p
Reply

Offline Arthur

#3
Nie wiem jak to zbytnio opisać więc dodam ssa i opis.

http://i.imgur.com/Pb5MWgC.jpg

Silnik - Pro
Układ napędowy - Pro
Opony - Pro
Zawieszenie - Pro
Hamulce - Pro
ECU - Pro
Redukcja wagi - Race
Turbo - Race
NOS - Race
[Image: Ega6V.gif][Image: T7ji3.gif]
Reply

Offline Spotlight

#4
Zamontuj redukcje wagi i turbo na pro. Silnik w sumie możesz zredukować do street bądź wywalić wcale. Nie pamiętam jak już się jeździ futo z oponami, ale moim 0/2/3 dobrze się driftowało i spokojnie dobijałem ponad 1kk. To już zależy od ciebie. No i do tego dużo ćwiczyć, aż to poczujesz ;p
Reply

Offline LisiastyLis

#5
Nie chce Cię obrażać ale lepiej niż przeciętna manana. Widać ze coś ogarniasz w tym drifcie ale tak jak Spot napisał musisz kontrolować poślizg a nie ciągle się obracać bo za dużo Ci to nie da. Dobre części to połowa kluczu do sukcesu, ważne są również umiejętności. Jeszcze trochę praktyki i przyzwyczajenia się, ponieważ gdy już się przyzwyczaisz jak się driftuje to potem nawet nie będziesz się musiał zbytnio starać bo samo Ci będzie wychodzić. Szczerze życzę powodzenia. ^^
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline Arthur

#6
(18-06-2016, 20:23)Spotlight Wrote: Zamontuj redukcje wagi i turbo na pro. Silnik w sumie możesz zredukować do street bądź wywalić wcale. Nie pamiętam jak już się jeździ futo z oponami, ale moim 0/2/3 dobrze się driftowało i spokojnie dobijałem ponad 1kk. To już zależy od ciebie. No i do tego dużo ćwiczyć, aż to poczujesz ;p

Możesz mi dokładnie opisać co oznacza to 0/2/3? Jeszcze tego trochę nie ogarniam za to będę wdzięczny jeśli wypiszesz mi to w taki sam sposób w jaki ja to zrobiłem.
[Image: Ega6V.gif][Image: T7ji3.gif]
Reply

Offline Spotlight

#7
Nie pamiętam już dokładnie jaki miałem setup. Na pewno redukcja, nitro i turbo na pro. Hamulce bodajze na race, zawieszenie i opony na street.

Jak chcesz mogę ci podesłać link do streama i odpalić jakiś drift, abyś zobaczył jak np ja to robie ;p
Reply

Offline Arthur

#8
(18-06-2016, 22:01)Spotlight Wrote: Nie pamiętam już dokładnie jaki miałem setup. Na pewno redukcja, nitro i turbo na pro. Hamulce bodajze na race, zawieszenie i opony na street.

Jak chcesz mogę ci podesłać link do streama i odpalić jakiś drift, abyś zobaczył jak np ja to robie ;p

Jeśli możesz to podeślij, a i jeszcze części typu silnik itd mam ustawić na stock?
[Image: Ega6V.gif][Image: T7ji3.gif]
Reply

Offline Spotlight

#9
https://www.twitch.tv/spotlightpl

najlepiej wszystkie Tongue Napisz do mnie ingame
Reply

Offline Helomyname

#10
Polecam starac sie kontrolowac gaz, lekko uzywac hamulca recznego aby przemieszczac sie bokiem wolniej, oraz nitro zeby przyspieszyc. W taki sposób mozna utrzymac jednego dlugiego drifta bedacego bardziej oplacalnym niz seria krótkich. Nagralem maly filmik demonstrujacy, mam nadzieje ze pomoze (ale sam swietny w driftach nie jestem xD)


Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)