facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Prawie RaceBan przez bug

Napisany przez zeekfrid22, 13-05-2016, 11:13
Prawie RaceBan przez bug

Offline zeekfrid22

#1
Witam wczoraj na wyścigu zdarzył się taki bug a mianowicie zaczynamy wyścig, było nas 4 i na starcie stoimy i stoimy i nic się nie dzieje, odliczania nie było, ani ta babka tam nic nie ruszała ręką że wyścig się zaczyna, staliśmy tak chyba z 5 minut w końcu byłem zmuszony wyłączyć całe MTA, włączyłem na nowo i grałem dalej nic nie było, grałem jeszcze przez kilka godzin. Dzisiaj włączam rano MTA i wyskoczył komunikat, że ostatnio wyszedłem z wyścigu i że teraz dostaję tylko ostrzeżenie a następnym razem będzie RaceBan, tak tylko ja te ostrzeżenie za nic dostałem, bo nic nie szło zrobić w tym wyścigu. A co jeśli w przyszłości znowu zdarzy się taki bug? To ja wtedy RaceBana dostanę.

Offline Snake[PL]

#2
Jak jest coś takiego, to się zgłasza adminowi ew. piszę na czacie wyścigu, że jest bug.
Jeśli nie będzie zgłoszone ani napisane będzie raceban.
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Offline zeekfrid22

#3
Pisali na czacie że jest bug, ja też pisałem wszyscy pisali, własnie teraz to tutaj zgłosiłem bo nie chcę mieć bana.

Offline bartekPL

#4
Napisanie na chacie czy to globalnym czy językowym wiele nie zmienia bo niekoniecznie musi być w tedy admin online a jeśli już w cale nie musi zapamiętać wszystkiego co się dzieje i brać pod uwagę to przy sprawdzaniu reportów zwłaszcza że dziennie jest ich kilkadziesiąt minimum.
Najlepiej na pisać na chacie wyścigowym na T gdyż on się zapisuje do logów w reporcie i w tedy wyraźnie widzimy co i jak.

Offline zeekfrid22

#5
Ok ok mam nadzieję że nie dostanę bana za bugi.

Offline Snake[PL]

#6
Za bug nie, ale trzeba informować ze jest bug.
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...



Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)