facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Problem ze Spotlightem.

Napisany przez Poker, 26-03-2016, 01:30
Problem ze Spotlightem.

Offline Poker

#10
Najpierw odpowiedź do @twujmisiek

1. Nie twierdzę że Bruno nie zasługuje na mute, natomiast patrząc na ten wpis WeedZ'a który został zignorowany przez Spota, trudno traktować mi karę dla Bruna za adekwatną, gdzie za śmieszkowanie które często ma miejsce na czacie został zrównany z osobą która jak najbardziej miała intencję ubliżyć jak największej grupie osób dostając karę na taki sam okres czasu. Jeżeli Bruno dostal karę WeedZ także powinien, a skoro jemu się upiekło, to Bruno powinien dostać wymiar kary o wiele mniejszy.

2. Owszem, nie muszą nas informować, ale rzeczy takie jak kicki, muty czy bany są widoczne dla wszystkich osób na serwerze. Jeśli chodzi o muty czy bany dla Mrówki, nie zauważyliśmy sami tego typu sytuacji, ale dzięki że o tym wspominasz, będziemy z ekipą bardziej się temu przyglądali. Mam nadzieję że Mrówka dostanie jakiegoś muta czy bana, kiedy znowu zainicjuje z nami konflikt.

3. Tutaj się z tobą zgodzę w 100 % a nawet bardziej. Sam musiałem na zdjęciu dopisać, że w żadnym stopniu nie pochwalamy takiego słownictwa do moda ani innego gracza, nie zależnie od tego czy uważamy go za kompetentnego czy nie. Nawet w rozmowie na TS gdy oglądałem screeny, musiałem na to zwrócić uwagę Tomiego. Nie da się budować porządnej reputacji klanu, kiedy wychodzi się z takimi słowami, chociaż drażni to, że Tomi dostał bana, podczas próby zwrócenia jego uwagi na problem. Zresztą, jak się od niego dowiedzieliśmy, gdy już raz próbował zreportować Spotowi mrówkę, dostał groźbę bana, i znowu, szkoda że nie mam na to screena, ale Tomi już zszedł z kompa, więc nie mogę sie z nim zbytnio skontaktować.

4. Nie wiem co ci opowiadał Fox, ale to są brednie. Ale znowu, dzięki o tym powiedziałeś, będzie trzeba sobie o tym poważnie porozmawiać na TSie. Co do Bruna i jego wielokrotnych mutów, większość z tych których byłem świadkiem była czystym śmieszkowaniem z Mefisto. Trudno mi je traktować jako poważne muty, szczególnie że Bruno i Mefisto znają się od dawna. Natomiast trudno mi mówić o jakichś innych sytuacjach z udziałem Bruna.

Fakt jest jednak faktem, że warto byłoby obłożyć czat jakimiś zasadami w regulaminie. Na pewno pomogłoby to zapobiec większym konfliktom tego rodzaju w przyszłości.

A teraz @Kraton. Swoją drogą, doceniam fakt że obaj panowie specjalnie założyli te konta by brać udział w dyskusji...

1. To nie są głupie prowokacje. Jeżeli ktoś został tutaj sprowokowany do działania, to jesteśmy to my. Ale zapewne nic nie przeczytałeś, i sądząc po treści twojej wiadomości zostałeś tu przywołany przez kogoś...

2. W żadnym aspekcie nie stwierdzam że poglądy X-Cross są jedyną słuszną prawdą. Ale znowu, zapewne nic nie przeczytałeś, prawda?

3. Cóż, teoretycznie każdy ma prawo propagować te swoje wartości, ale w momencie gdy propagowanie zamienia się w nachalne wrzucanie na ryja to coś jest nie tak.

4. Porównując strukturę naszych dwóch tekstów, merytoryczne argumenty, oraz jakiś pomyślunek przy pisaniu, to chyba nie ja powinienem się ogarnąć...



No i na końcu @Spotlight.

1. Co do śmiania się z czego chcesz... Wolność jednego człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego. Jeżeli wchodzisz na oficjalny serwer głosowy serwera w grze, gdzie zaczynasz brać swoje PMy i śmiać się z problemów z jakimi zwracają się do ciebie inni gracze, to chyba serio jest coś nie tak. Po twojej aktywności na serwerze nie wydawało mi się żebyś coś specjalnie robił.

2. Proszę bardzo, osądzaj mnie ile chcesz. Pragnę tylko zauważyć, że nie pełnię żadnej ważnej roli na serwerze, więc nie ma znaczenia, czy dzisiaj będę Pokerem, czy jutro będę Pasjansem. Ty za to jesteś Moderatorem. Na ciebie patrzy się trochę inaczej. Możesz nie uwierzyć, ale mutując pewnych ludzi z zaskoczenia jako jakiś asdf trochę ich kołujesz. To głównie dlatego Tomi do ciebie podbił: bo nie miał bladego pojęcia że to ty, a kiedy już się dowiedział, rozmowa zaszła trochę za daleko. (Duże trochę dodajmy)

3. Co do mrówki i jego bana. Dopiero teraz się o tym dowiaduję. Na serwer dzisiaj wbiliśmy trochę później z ekipą, więc nie mieliśmy bladego pojęcia o tym że Mrówka dostał Bana. Jeżeli taka jest sytuacja, to faktycznie muszę przeprosić w tej kwestii, oznaczałoby to, żę cała ta kłótnia wychodzi z wielkiego nieporozumienia. Odpowiedzialność za takie zdarzenie, biorę więc na siebie.

4. Nie jestem człowiekiem idealnym. Jestem od ideału bardzo daleki. Powiem więcej, nie jestem zainteresowany byciem moderatorem, bo wiem że się na to nie nadaję. Ale wiesz, skoro bierzesz na siebie odpowiedzialność tego kalibru, to chyba mógłbyś przyłożyć do tego trochę więcej uwagi? Bo dość często czegoś niezauważasz.

5. Nigdy, przenigdy nie powiedziałem i nie powiedziałbym że jesteś głupi. Jeżeli jednak któreś z moich słów cię uraziły, przepraszam.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...
Reply


Messages In This Thread
Problem ze Spotlightem. - by Poker - 26-03-2016, 01:30
RE: Problem ze Spotlightem. - by Tomi - 26-03-2016, 01:39
RE: Problem ze Spotlightem. - by Spotlight - 26-03-2016, 02:05
RE: Problem ze Spotlightem. - by Poker - 26-03-2016, 02:26
RE: Problem ze Spotlightem. - by Spotlight - 26-03-2016, 02:37
RE: Problem ze Spotlightem. - by Poker - 26-03-2016, 02:58
RE: Problem ze Spotlightem. - by Kraton - 26-03-2016, 03:01
RE: Problem ze Spotlightem. - by twujmisiek - 26-03-2016, 03:03
RE: Problem ze Spotlightem. - by Spotlight - 26-03-2016, 03:19
RE: Problem ze Spotlightem. - by Poker - 26-03-2016, 03:34
RE: Problem ze Spotlightem. - by Spotlight - 26-03-2016, 03:57
RE: Problem ze Spotlightem. - by Poker - 26-03-2016, 04:11
RE: Problem ze Spotlightem. - by Spotlight - 26-03-2016, 04:31
RE: Problem ze Spotlightem. - by Poker - 26-03-2016, 11:08
RE: Problem ze Spotlightem. - by twujmisiek - 26-03-2016, 04:31
RE: Problem ze Spotlightem. - by Spotlight - 26-03-2016, 04:33
RE: Problem ze Spotlightem. - by twujmisiek - 26-03-2016, 04:36
RE: Problem ze Spotlightem. - by Tomi - 26-03-2016, 12:30
RE: Problem ze Spotlightem. - by bartekPL - 26-03-2016, 12:32
RE: Problem ze Spotlightem. - by Tomi - 26-03-2016, 12:37
RE: Problem ze Spotlightem. - by Spotlight - 26-03-2016, 12:44
RE: Problem ze Spotlightem. - by Tomi - 26-03-2016, 12:54
RE: Problem ze Spotlightem. - by ManuaL - 26-03-2016, 14:46
RE: Problem ze Spotlightem. - by BrunoNaBani - 26-03-2016, 20:13

Forum Jump:

Users browsing this thread: