facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Lilly Nyxeira - young star of drift?

Napisany przez Nyxeira, 11-03-2016, 02:36
Lilly Nyxeira - young star of drift?

Offline Nyxeira

#1
Siema, z tej strony Nyxeira. Mam 21 lat i moją pasją są wyścigi internetowe i ogólnie gry, w których chodzi o rywalizację. Na serwer zagościłem pierwszy raz w sobotę i uznałem, że serwer jest do dupy. Dzień później zdałem sobie sprawę, że to ja jestem do dupy a serwer jest zajebisty. Zaczynałem z Bravurą, wszystko fajnie tylko coś mi w niej nie pasowało. Tak jak się zapewne spodziewacie, domyśliłem się co jest nie tak(janusz myślenia!!). Chodziło o jazdę bokiem, bo za cholere się nie dało. Kolega polecił mi Futo, więc zabrałem się za szukanie części. Po upływie 20 minut znalazłem wszystkie i zacząłem zaraboać na jego zakup. Zakupiłem Futo a z Bravurą się pożegnałem. Początki byly tragiczne, ale jak już ulepszyłem wszystko na Street to zaczęło się robić ciekawie. Polecam każdemu przygodę z Futo bo teraz bez problemów wykręcam milion punktów na 10 okrążeniach. Dla tych co dotrwali do końca tej opowieści rodem z mody na sukces serdeczne dzięki! Smile
Reply

Offline Diuheato

#2
No siemka Big Grin
while(!success()) try();
Reply

Offline Lajszrik

#3
Czesc Big Grin
Reply

Offline KamSu

#4
Witaj, z chęcią bym sobie z tobą podriftował Big Grin
[Image: kamsupl.png]
Reply

Offline Nyxeira

#5
Akurat mam tydzień pracujący, ale zapraszam od czwartku Smile
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)