facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

KamSu wita

Napisany przez KamSu, 06-03-2016, 16:47
KamSu wita

Offline KamSu

#1
Witam. Jestem Kamil, 19 letni student I roku Politechniki Wrocławskiej kierunku informatyka. Pochodzę z największej wioski w Polsce ( Częstochowa ). Interesuje się motoryzacją, sportem i astronomią. W wolnych chwilach driftuje swoim Focusem po osiedlu*. W sumie niedawno odkryłem, że serwer ma wystarować, więc tylko kilka dni czekałem na otwarcie, pomimo ze juz kiedyś o waszym projekcie słyszałem(np od wspaniałego, niezastąpionego i nieomylnego człowieka -- RacheT'a) . :Big Grin Już teraz zapraszam na wspólne driftowanie / ściganie się   Cool
Oprócz tego inni mogą mnie kojarzyć z pewnego serwera RPG gdzie miałem nick HejTman.

Do zobaczenia na torze.




* Nie no, nie driftuje. Żartowałem. 
[Image: kamsupl.png]
Reply

Offline AMF

#2
No cześć Wink
Reply

Offline rachet

#3
A nic o mnie nie wspomniałeś, ani nawet nie zarekomendowałeś mnie, że to ja Ci poleciłem Sad Jest mi przykro, za karę zabiorę Ci ikonkę kanału na TSie!
[Image: rachet.jpg]
Reply

Offline Oskiinus

#4
Cześć Kamsu!
Nie wiem czy wiesz, ale największa wioska w Polsce leży na Mazowszu przy majestatycznej rzece Wiśle, nazywa się Warszawa.
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline KamSu

#5
@up
Nie nie nie, Cze-wa jest wyjątkowa. Trzeba tu przeżyć kilka dni zeby to zrozumieć Tongue

(06-03-2016, 19:46)rachet Wrote: A nic o mnie nie wspomniałeś, ani nawet nie zarekomendowałeś mnie, że to ja Ci poleciłem Sad Jest mi przykro, za karę zabiorę Ci ikonkę kanału na TSie!

Nie zabieraj plis, już edytowałem. Przypomniało mi się jak to było.
[Image: kamsupl.png]
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)