facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Paula nie żyje

Napisany przez Mefisto Mewmen, 08-01-2017, 21:15


Paula nie żyje

Offline ZAX25

#11
No z takiego tematu raczej nie ma co se jaj robić... Ja to się zastanawiam jak można mieć zjebane we łbie żeby tak zrobić co ten gościu zrobił... -_-
[Image: I9q7Wo2.gif]

Offline KomuH

#12
Przecież że to nie fake, proszę was. Komentarze powiedzą wam więcej o tej sprawie, bo wszystko, o czym wspomniał, to fakty.
[Image: 230cwBj.png]




Offline Mickey

#13
Chcąc dupić 'Paule" wyszedłem na pedała :v
[Image: B2GB8S.jpg]

Offline HaskeZ

#14
Szkoda mi tej dziewczyny Sad
[Image: BfIdCfz.jpg]

Offline Mefisto Mewmen

#15
(09-01-2017, 23:52)Allerek Wrote: Ludzie, to jest Mefisto kurwa... Żadnych dowodów ani nic. Według mnie kolejny żarcik naszego admina

Jakich Ty dowód oczekujesz? Danych personalnych? Nie musisz mi wierzyć, ale z takich rzeczy się nie żartuje mordo.

Offline HaskeZ

#16
(09-01-2017, 23:52)Allerek Wrote: Ludzie, to jest Mefisto kurwa... Żadnych dowodów ani nic. Według mnie kolejny żarcik naszego admina

Wszedłeś na yt, zobaczyłeś ten film, uznałeś że to clickbait i pewnie nawet go nie obejrzałeś skoro tak mówisz
[Image: BfIdCfz.jpg]

Offline Poker

#17
Jeśli masz reputację serwerowego śmieszka, dowody są czymś co jest konieczne przy rzucaniu jakichkolwiek oskarżeń. A Mefisto na ile mi wiadomo, taką reputację ma.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...

Offline Quindo

#18
Może mieć reputacje śmieszka, ale w tym wypadku jednak to wszystko jest prawdą.
[Image: Sj14yZE.gif]

Offline HaskeZ

#19
Mam nadzieje że już nie będzie takich sytuacji na serwerze
[Image: BfIdCfz.jpg]

Offline Mefisto Mewmen

#20
(11-01-2017, 22:06)Poker Wrote: Jeśli masz reputację serwerowego śmieszka, dowody są czymś co jest konieczne przy rzucaniu jakichkolwiek oskarżeń. A Mefisto na ile mi wiadomo, taką reputację ma.

Well.. dowody mam, ale żeby je udostępniać gdziekolwiek musiałbym mieć pozwolenie, a nie będę się prosił, tylko po to, żeby udowodnić coś paru niedowiarkom. Nie wszystkie filmy u mnie na kanale to były trolle, a troszkę pomyślunku przy odróżnieniu prawdy od fejka jest raczej wskazane.




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)