facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Prośba o unbana

Napisany przez luis98, 30-12-2016, 19:33
Prośba o unbana

Offline luis98

#1
Witam.Wczoraj ominołem jeden wyścig.Po paru minutach dostałem bana na 10 min potem 30 min i za chwile na...2 dni i 17 godzin.Może to pomyłka.Proszę odbanujcie...
                                                                                          
                                                                                                                                                                                                                           Cieslak
Reply

Offline Oskiinus

#2
Musiałeś częściej wychodzić z wyścigów.
Poza tym - dziwnym trafem racebany TO POMYŁKI. W KAŻDYM PRZYPADKU.
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline luis98

#3
Przysięgam.Opuściłem tylko raz...
Reply

Offline Oskiinus

#4
(30-12-2016, 19:38)luis98 Wrote: Przysięgam.Opuściłem tylko raz...

[Image: hqdefault.jpg]
[Image: H6zD1w6.png]
[Image: qHuOc0y.png]
(06-10-2016, 20:36)Venom Wrote: zkurvená zajebaná dojebaná vyjebaná pojebaná mrdka
Reply

Offline luis98

#5
aha...
Reply

Offline ZAX25

#6
jeśli chodzi o race bany to pomyłek nie ma... więc nie ma bata musiałeś więcej razy wyłazić... chyba że masz jakieś konkretne dowody to możesz przedstawić...
I tak na koniec jeszcze porada... nie chcesz race bana... nie wyłaź z wyścigu... a jeśli już masz konkretny powód by wyjść możesz powiedzieć moderatorowi lub adminowi... (lub pisz na chacie (klawisz "T"))
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Snake[PL]

#7
Albo przeafczyć gdzieś do końca wyścigu.
[Image: gVlRb3K.png][Image: YaYbfUd.png]
Choose side...

Reply

Offline EloRamzes

#8
(30-12-2016, 20:34)Snake[PL] Wrote: Albo przeafczyć gdzieś do końca wyścigu.

O ile to drift/speedtrap
Jesli to wyścig typu sprint/ciruiut to inni gracze dostają powiadomienie jak przeafczy cały wyścig i wyjdzie, i w nastepnym noggo zreportować
Reply

Offline Spotlight

#9
(31-12-2016, 12:23)EloRamzes Wrote: O ile to drift/speedtrap
Jesli to wyścig typu sprint/ciruiut to inni gracze dostają powiadomienie jak przeafczy cały wyścig i wyjdzie, i w nastepnym noggo zreportować

To o czym mówisz jest wysyłane jako pusty report. Dostajemy wtedy report z aktualnego wyścigu, w którym nikt nie wyszedł :p
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)