facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Kolejne Hejty na Dziewczyny, które grają na serwerze!!!!

Napisany przez kacper22, 27-12-2016, 22:45
Kolejne Hejty na Dziewczyny, które grają na serwerze!!!!

Offline Allerek

#6
https://youtu.be/vzghC0zeXPQ
Wiem że jest to pewnie wyreżyserowane ale ukazuje pewne wartości które osobnik płci męskiej powinien reprezentować.
Większość w/w organizmów tego nie robi bo 
A) Ewolucja ludzkości ich ominęła i przypominam że ludzie nie zachowują się już jak zwierzęta.
B) (Chyba)Uczono ich w domach bicia siostry/matki i wyzwania ów kobiet. Bo inaczej tego nie rozumiem.
Ja wiem że dziewczyny często się źle zachowywały ale to przez to że leciały do nich teksty typu '2 palce w Natalce' czy inne. Jest to poniżej wszelkich granic i jak powiedziałem już, jest wprowadzona większa moderacja chatu jednak jest taki jokot który nie dostanie bana(najwyżej mute 1h, ale jednak zawsze coś) bo jest bardzo starym graczem. Jedynie KomuH i Blizard go mutuja za co im dziękuję. Mam nadzieję że sytuacja zostanie powstrzymana a kary za tego typu tekstu będą jeszcze większe.

(27-12-2016, 23:57)Kucky Wrote: Nie cierpię faworyzacji osób ze względu na płeć. Nie ma kogoś takiego jak równy i równiejszy.

Zgodzę się z tobą, faworyzacja że względu na co kolwiek jest nie OK ale szacunku to płci żeńskiej trzeba trochę mieć.

I według mnie jak faceci się obrzucaja błotem jest w miarę ok bo to naturalne, dadzą sobie po ryju i do widzenia nagle najlepsi kumple.
Now he don't talk too much, talk too much
He's probably given up, given up
I think he's had enough, had enough
Cause he ran out of luck, out of luck

Reply


Messages In This Thread
RE: Kolejne Hejty na Dziewczyny, które grają na serwerze!!!! - by Allerek - 28-12-2016, 01:28

Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)