facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Nowe dźwięki samochodów

Napisany przez Tailor93, 06-12-2016, 00:44


Nowe dźwięki samochodów

Offline Tailor93

#1
Witam. Jak wiadomo, na serwerze wprowadzono nowe dźwięki silników dla Flasha, Primo, Sentinela i Uranusa. O ile dźwięki pierwszych dwóch samochodów są w miarę w porządku, o tyle Sentinel, a już zwłaszcza Uranus, brzmią jak kosiarki, Urek w ogóle nie brzmi nawet jak samochód. Nie tylko ja jestem zdania, że są one po prostu katorgą dla uszu. Czy w związku z tym zapowiadane są jakieś zmiany?
Reply

Offline ZAX25

#2
Dołączam się do pytania... Mnie ciężko się wyrazić na temat tego jak brzmią uranus i sentinel... ;_;
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline LisiastyLis

#3
Moim zdaniem jest ok jeśli chodzi o Sentinela, ma trochę szarpiący dźwięk ale idealnie pasuje to do jego mocy podczas wyścigów a co do Uranusa, no, brzmi on dość dziwnie jeśli się to pierwszy raz usłyszy. Jeśli miały by nastąpić jakiekolwiek zmiany to powinny one wystąpić jedynie, moim zdaniem u Uranusa, ponieważ reszta jest jak najbardziej w porządku.
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline Spotlight

#4
U mnie wręcz przeciwnie. Jedynym mankamentem nowych dźwięków jest downshift primo Big Grin
Reply

Offline Clck

#5
Te wszystkie kosiarki to jest zlo. Z zr-130 nie jest tez najlepiej
xXx_Clck_FaZeMLG_9696-MtnDEW_#Yolo69_xXx
[Image: porsche-car-animated-gif-25.gif]
Reply

Offline Venom

#6
Dźwięk Uranus został zmieniony 2 razy po tej aktualizacji.

(google translate bitches)
[Image: oJ6eTtU.gif]
Reply

Offline ZAX25

#7
Potwierdzone info, jest teraz git Big Grin (Do sentinela powoli zaczynam się przyzwyczajać :V )
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline ursusC360

#8
Dzięki nawet ok. Ale sentinel masakra. Brzmi jak 1.6 ;-; Powaznie. Przeciez to duze auto a brzmi jak kosiarka. Dlamnie dzwięk do zmiany. W realu takie auta mają 2.0 2.5 3.0 i brzmią groznie. Dlamnie lepszym dzwiękiem jest stary lub zmiana na inny odpowiedni. Flash i nowy dzwiek uranusa fajne. Primo zajefajny tylko za duzo turbo slychac.
[Image: 6uVHXG6.png]
Reply

Offline Venom

#9


[Image: oJ6eTtU.gif]
Reply

Offline Małgo

#10
specjalnie kupiłem uranusa i mogę z całą pewnością powiedzieć , że teraz brzmi jeszcze lepiej , ale przy odcięciu jest tragicznie coś jak pagani z nfsw , uszy bolą Sad
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)