facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Odzyskanie konta

Napisany przez przemczi, 06-12-2016, 16:39
Odzyskanie konta

Offline przemczi

#1
Witam!

Mój nick w grze to przemczi. Do mojego konta hasło zawsze miałem zapisane przy logowaniu i kiedyś przy ataku na serwer byłem zmuszony je zmienić. Po tym incydencie zrobiłem sobie niedługą przerwę od MTA, jednak podczas niej zrobiłem format komputera. Dziś próbując zalogować się na swoje konto niestety nie potrafiłem sobie przypomnieć mojego hasła.
Czy jest jakiś sposób na odzyskanie tego konta? Bardzo mi na nim zależy. Imię kierowcy tego konta to Przemczi Polaris. Na potwierdzenie że to nie oszustwo jestem w stanie odpisać na mailu, koncie YouTube na które jest wrzucony film z serwera ( [color=rgba(62, 128, 216, 0.862745)]https://www.youtube.com/watch?v=cO-FRRQxqEo[/color] ) potwierdzający że jestem właścicielem tego konta. Dokonywałem również wpłaty przez sms dla konta premium, więc można też zweryfikować to przez nr telefonu. Bardzo proszę o pomoc. Do skontaktowania się z adminem na serwerze byłem zmuszony założyć drugie konto.

Dane:
Nick: przemczi
Nazwa kierowcy: Przemczi Polaris
Samochód: Ciemnofioletowa Cadrona z paskami w kolorach BMW M-Power pod drift (odblokowane samochody na koncie to na pewno Manana [max], Primo, Futo, Sentinel, Uranus, Fortune i Cadrona)
Ilość RP: ok. 65k

Bardzo proszę o pomoc, to konto ma dla mnie wartość sentymentalną ze względu na samochód Smile

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

przemczi

(poprzedni post napisałem chyba w złym dziale)

Offline Spotlight

#2
Jeżeli nie połączyłeś konta w grze z kontem na forum nic nie da się zrobić.

Offline przemczi

#3
Nie macie jakiejkolwiek bazy danych z loginem/hasłem do konta? W grze nie było informacji o możliwości łączenia konta z forum, skąd więc miałem wiedzieć, że należy taki krok wykonać? Podałem chyba wszystko co dotyczyło mojego konta a nie możecie mi pomóc :/

Offline bartekPL

#4
Masz odpowiedź na PW.
Zamykam.


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)