facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Nie mam map na próby czasowe

Napisany przez xEnjoY, 16-10-2016, 02:25


Nie mam map na próby czasowe

Offline xEnjoY

#1
Przez dzisiejszym update'em miałem wszystkie mapy jakie jeździłem na próbach po załadowaniu wszystkiego wchodzę na serwer i nie mam żadnej mapy do rozegrania na próbie czasowej. Proszę o pomoc !

[Image: 3T3WrTf.png]

Reply

Offline Spotlight

#2
Zrób screen i wrzuć tutaj
Reply

Offline ZAX25

#3
w sumie nie tylko jemu... pokazuje jakby żaden sprint nie był przejechane, na dodatek w rekordach nie ma pokazanych wyników graczy (jeśli chodzi o mapy)

EDIT. Cóż okazuje się że jeśli w statystykach czasów nie ma to i pokazuje jako nie zaliczone, więc przez to czasówki nie mogą zostać wykonane do puki danej trasy nie przejedzie w normalnym wyścigu.
 
Poniżej podaje przykładowe statystyki 3 tras:

[Image: DfkbWk4.png]


[Image: MHkgAXY.png]

[Image: ohiTayr.png]

PS. Moja sugestia w tej sytuacji to odblokowanie wszystkich tras w czasówkach, nie zależnie od tego czy się przejechało czy nie...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Spotlight

#4
Na początku myślałem, że to mapy zniknęły. Czasy map zostały zresetowane, dlatego musicie przejechać je jeszcze raz.
Reply

Offline Tailor93

#5
Czy my serio tego potrzebujemy? Przed update ludzie mieli już odblokowaną większość tras (w tym również ja), a teraz wszystko trzeba jechać od nowa, i to jeszcze co tydzień? Próby czasowe to zawsze był fajny boost rp i $, a teraz, poza czasopismami, gra będzie się jeszcze bardziej opierać na grindzie. My potrzebujemy czegoś świeżego, same wyścigi nic nie zmienią, potrzebna jest jakaś odmiana, a nie poniekąd zmuszanie graczy, żeby robili tych wyścigów jeszcze więcej.
Reply

Offline bartekPL

#6
Nie do końca. To tylko tak chwilowo jeszcze dzień-dwa aż pojawi się stare archiwum.
Reply

Offline Tailor93

#7
Czyli jak to będzie później funkcjonować? Próby czasowe będą się resetować co tydzień czy resetowane będą tylko rekordy w rankingu?
Reply

Offline bartekPL

#8
Tylko rekordy. Próby będą się resetować tylko przy bardzo długiej nieaktywności na danej mapie (np. 1+ miesiąc)
Reply

Offline Tailor93

#9
A no to tyle dobrze. Przywrócone zostaną stare próby czasowe, czy trzeba każdą przejechać od nowa?
Reply

Offline bartekPL

#10
Przywrócone. Jak zdążę to jeszcze dzisiaj.
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)