facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Propozycja rozwiązania problemu

Napisany przez ZAX25, 10-09-2016, 15:17
Propozycja rozwiązania problemu

Offline Mariox2x

#26
Dogi Pokerze parę info dla Ciebie:

Po pierwsze: tylko krowa nie zmienia poglądów. Widocznie kolega Oskinus przyjrzał się sytuacji i zmienił zdanie. Nie Twój problem
Po drugie: nie Ty tu szefujesz i nie Ty wydajesz osądy (tak samo jak ja), więc skończ tą farsę, bo administracja i tak zrobi co chce
Po trzecie: im dłużej Cię czytam tym bardziej mam dosyć. Z resztą z poprzednich postów widać, że nie tylko ja

Doskonale zdaję sobie sprawę, że wyciągniesz argument dotyczący tego, że adminuje Lucka grupę i nie mam prawa się wypowiadać. No cóż mam i to też nie Twój problem :3 Ogarnij się człowieku bo jak widzisz Ty się sadzisz, a większość ma już wywalone. Zachowujesz się jak rozpieszczona dziewczynka, której tatuś nie chce kupić lalki, więc stoi na środku sklepu i tupie nóżką, żeby jej posłuchał. Nie podoba się, nie graj. Jak już ktoś wyżej napisał i tak na Twoje miejsce przyjdzie pięć nowych osób. Pozdrawiam cieplutko i na przyszłość mniej jadu Smile


Messages In This Thread
Propozycja rozwiązania problemu - by ZAX25 - 10-09-2016, 15:17
RE: Propozycja rozwiązania problemu - by Mariox2x - 11-09-2016, 15:00

Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)