facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Propozycja rozwiązania problemu

Napisany przez ZAX25, 10-09-2016, 15:17
Propozycja rozwiązania problemu

Offline Crysios

#25
Poker, to się nazywa pozerstwo.
Ludzie piszą co innego, i kiedy zobaczą że nie mają szans wygrać wykrzywiają swoje ideały.
Widać kolega Oskinus, został ofiarą w/w sytuacji. Pisał co innego, teraz pisze co innego. Dlaczego?
Bo zobaczył że administracja nic Luckowi nie zrobi, i postanowił nieco się jej "przypodobać" zmieniając swoje wypowiedzi o 360*.
Bez obrazy kolego, jednak tak to wygląda.

Ja osobiście mam wyjebane na to co Lucek robi, Administracja sobie pozwala to ich problem.
Teraz przynajmniej wiemy że możemy robić "wycieczki" po części do unikatów, samemu pokazując jedną część i potem zmieniając się z kimś pokazać wszystkie spoty. Wink
A to co powiedział we filmie.. powinno to boleć tylko tych którzy zwracają na niego uwagę.
Ogólnie wczoraj byłem świadkiem śmiesznej sytuacji, mianowicie duża część tych która ciśnie Lucka, znalazła się od razu przy nim gdy tylko wbił na serwer. Nieliczni zostali przy swoich zajęciach(Zagranicznych nie liczę).

Największym problemem jest tutaj problem z czytaniem. Lucek powinien nagrać specjalny odcinek gdzie czyta wszystko co jest na F9, może wtedy jego widzowie przeczytali by to, o co bezsensownie pytają co 30sekund.
A fala hejtów by ucichła. Mówię tutaj o hejtowaniu, nie o konstruktywnej krytyce.
[Image: source.gif]


Messages In This Thread
Propozycja rozwiązania problemu - by ZAX25 - 10-09-2016, 15:17
RE: Propozycja rozwiązania problemu - by Crysios - 11-09-2016, 14:52

Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)