facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Propozycja rozwiązania problemu

Napisany przez ZAX25, 10-09-2016, 15:17
Propozycja rozwiązania problemu

Offline Quindo

#21
(11-09-2016, 13:17)Poker Wrote:
(11-09-2016, 12:30)M1NISH Wrote:
(11-09-2016, 02:48)Poker Wrote: 2. Rozumiem filmiki montują się same i nikt nie ma na to wpływu tak? Nie wiem czy kiedyś montowałeś coś takiego, ale to sie nie robi samo.

Mnie to już nawet w sumie nie zależy, ale kurwa kłamców to ja nie toleruję.

Aż dużymi literami musisz pisać gdyż nikt cię nie słucha, nie możesz się po prostu pogodzić? Oczywiście nie, polskie community jest od tego by ciągle drążyć ten sam temat oraz tworzyć nowy bez powodu. Nie rozumiem też co w sumie obchodzi takie osoby pokazanie części gameplay, nagrywa gameplay to trzeba gameplay pokazać, nie? Co za radość z gry skoro będziesz ją oglądać u innej osoby zamiast samemu zagrać? Powiedzmy że jestem nowy i dopiero co dostałem pierwszy samochód, zrobię tylko jeden wyścig i póki co koniec. Później bym sobie zerknął na jakiś kanał i zobaczył trasę której jeszcze nie widziałem i ją zapamiętuję przez co w grze już nie ma tego uczucia "nieźle, jeszcze nie widziałem tej trasy! chcę sobie na niej pojeździć!". Co jest takiego unikalnego w pokazywaniu czegoś innego na filmiku?

Tajna informacja:
kys

Pisałem z telefonu, więc nie wiedziałem o tak wielkich literkach. Zresztą, mógłbym przysiądz że jeszcze wczoraj literki miałem normalne.

Edit: Tak miałem małe literki. I nie, nie mogę zmienić ich rozmiaru. Czyżby admini maczali w tym palce?
lol.
[Image: Sj14yZE.gif]


Messages In This Thread
Propozycja rozwiązania problemu - by ZAX25 - 10-09-2016, 15:17
RE: Propozycja rozwiązania problemu - by Quindo - 11-09-2016, 13:22

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)