facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Propozycja rozwiązania problemu

Napisany przez ZAX25, 10-09-2016, 15:17
Propozycja rozwiązania problemu

Offline ZAX25

#9
I o takich przypadkach mi chodzi, jak powyżej... Jednego czy dwóch można przecierpieć, a jak ich się więcej znajdzie??? Są ludzie co mają go za idola i czasami mogą pójść w jego ślady. Bartek jeśli potrafisz zmienić lokacje to ok, ale żebyś nie musiał co chwile zmieniać bo wtedy będzie bez sensu... A wracając jeszcze do tego co pisał Endriex, nie chodzi mi o banowanie ludzi za hejtowanie na serwerze czy w stronę społeczności, czy samego lucka, bo to jest nie możliwe... A też jest różnicą to co się wypowiedział w filmiku na YT co też pokazuje według jego perspektywy jak wygląda społeczność na serwerze... O samych hejterach nic nie mówię to może ich naparzać jak chce... Ale też jego słowa poszły w stronę tych co starali się pomóc jak i grupie Lucka, jak i też samemu Luckowi (tak widać na wcześniejszych filmikach czat to wiem co mówię)... Więc nie mówię że jest ciągła nienawiść do niego od starych wyjadaczy... To tak jak komuś pomagasz a ta osoba potem ci w oczy napluła bo inni jemu napluli... Też dziwię się jemu zachowaniu bo jak dotąd nie widziałem żeby miał filmiki z podobnym motywem hejtowania z jego strony, więc jest to trochę dziwne... Cóż jeśli odpuszczacie mu to ok, tylko nikt nie chce żeby nie było więcej takich sytuacji jak ta, bo jak taki problem się narodził z powodu jednego filmu to co będzie jak pojawi się tego więcej???
[Image: I9q7Wo2.gif]


Messages In This Thread
Propozycja rozwiązania problemu - by ZAX25 - 10-09-2016, 15:17
RE: Propozycja rozwiązania problemu - by ZAX25 - 10-09-2016, 20:59

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)