facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Napisany przez xEnjoY, 09-09-2016, 19:16
Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Offline Poker

#34
(09-09-2016, 23:03)Quindo Wrote:
(09-09-2016, 22:59)Poker Wrote:
(09-09-2016, 22:48)Quindo Wrote: No żesz kurwa, jaki byłby sens banowania za to że przypadkiem natrafiło się na jedną część? Dopóki nie jest to celowe pokazywanie lokacji to jest inna sprawa, tak samo zbanowane byłoby "przypadkowe natrafienie na 5-10 czesci futo" ;_;
Ludzie, ja wiem że wy Lucka / fanów Lucka bardzo nie lubicie, ale drama z powodu pokazania jednej częsci przy samej głownej drodze to już przesada. Połowa graczy którzy grali na serverze wcześniej to się chyba mastrubuje do myśli na temat tego że Lucek miałby dostać bana.
Trochę może myślenia, bo to aż śmieszne już się robi moim zdaniem.

Uznam to za bardzo nieśmieszny żart. Wiesz czemu?

Bo każdy inny gracz miałby już przesrane. Kaev-Dev dostał bana za mapkę lokacji, zanim jeszcze to zostało dodane do regulaminu. A teraz ten Lucek-Srucek ma mieć fory? 

Nie egzekwujecie własnych zasad. Kopiecie sobie grób. I to bardzo głęboki.

I wiecie co? Dopóki sprawiedliwość nie zawita, ja spadam, i nie moja noga na tym serwerze nie postanie, dopóki nie zaczniecie patrzeć na zasady.  A gram jeszcze od czasów bety, i wydałem tu bardzo dużo pieniędzy.

I starym graczom sugeruję zrobić to samo.  Nie ma równych i równiejszych. Wszyscy jesteśmy tacy sami. A jeśli chcecie robić internetowego handjoba luckowi, to zmieńcie nazwę na Need for Lucek i przestańcie się z tym kryć.

Na prawde nie widzisz roznicy między tworzeniem mapki lokacji, a przypadkowym trafieniem na pojedyńczą część?

Człowieku czy ty nie widziałeś tego filmiku? On się sam kurwa nie zedytował. Ktoś to musiał zrobić. Sam siedzę w montażu, to wiem, że w przypadku tego formatu, montaż trzeba zrobić samodzielnie. Chyba że korzystasz z funkcji Teledysku w Windows Movie Maker 2.6, ale na Windows 10, mało komu to działa. Nawet na Windows 7 i Vista są problemy z poprawnym funkcjonowaniem tego programu.

To byłoby przypadkowe, gdyby zdarzyło się na lajwie czy coś. Ale to jest filmik wrzucony na kanał, z celową intencją wywołania szumu, co widać po samym tytule. Pytanie brzmi, czy ty naprawdę tego nie widzisz, czy za wszelką cenę nie chcesz przyjąć prawdy do wiadomości.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...


Messages In This Thread
Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by xEnjoY - 09-09-2016, 19:16
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Venom - 09-09-2016, 21:03
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by ZAX25 - 09-09-2016, 21:45
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 21:55
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:02
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:09
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Venom - 09-09-2016, 22:54
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:59
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 23:08
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by DRUGS - 09-09-2016, 23:28
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 23:37

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)