facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Napisany przez xEnjoY, 09-09-2016, 19:16
Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Offline Ksysio

#24
(09-09-2016, 21:55)Poker Wrote: Dorzucę parę groszy od siebie.

Nie wiem na czym polega to trolowanie autorstwa lucka, choć teoretycznie, za trolowanie są muty i bany, więc powinien zostać ukarany. Podobnie ukazanie części Futo. Przepisy są dla wszystkich, i nie zależnie od tego, jak bardzo bartek chciałby ugościć Lucka, to on i jego widzowie nie powinni być wyjęci spod odpowiedzialności.

Mnie jednak wkurwia (i tak będę mówił bezpośrednio, jak ktoś od lucusia sie boi, to spadać do mamusi) to chamskie prowokowanie, tak jak w  ostatnim filmiku, gdzie już tytuł mnie nastawił dość wrogo, a potem narzekanie że nikt go nie lubi na serwerze. Cholera jasna, słusznie że nikt go nie lubi jak odpierdala! Ja musiałem pracować by odzyskać zaufanie innych graczy, po moim wybuchu gdzie ubliżałem wszystkim wokół. I tak, przyznam się do tego, bo w przeciwieństwie do Lucka, potrafię przyznać się do swoich błędów.

Przez ten ostatni filmik, po prostu zrobiło mi się smutno. Bo bądź co bądź, kiedyś byłem po jego stronie, starałem się pomóc wszystkim z Luckiej, najlepiej jak mogłem. A w nagrodę zaś, wielki wszechlucjan się nabija, zarówno ze mnie jak i innych starych graczy.

Administracja pozwoliła by Lucek wlazł im na głowy. Teraz trzeba go ztamtąd zrzucić. Sugeruję jak najbrutalniej.

W pełni się z tym zgadzam. W zamian za przyrost hajsu z premek i nowych graczy, wyhodowaliście pasożyta, który was zjada od środka. Hejtując starych graczy hejtuje również każdego moderatora i założyciela serwera. Przykro mi, ale takie są fakty. Zaczęło się niewinnie od przywilejów dla Lucka i jego "fanóf", a skończyło na hejtach z jego strony, w kierunku waszego magnum opus w świecie MTA. Sam Lucek "ma na was wyjebane" i się z tym nie kryje. 


[Image: tfm6nxr.png]


Odchodząc od tematu. Jeżeli Lucek nie zostanie ukarany zgodnie z panującymi zasadami, ukręcicie sobie bat na własną, rozepchaną chujem lucka dupę. Odwrócicie się od samych siebie i stworzonego przez was samych regulaminu, którego zawsze przestrzegaliście w kwestii kar. Tak więc, być może wybiegam w przyszłość, ale wiedzcie że jeżeli znowu przejawicie swoją faworyzacje wobec tego pana, gwardia "starych zjebanych  graczy" raczej od was się odwróci. Pamiętajcie tylko że to oni nadali w ogromnym stopniu wygląd i kształt waszego serwera.
[Image: lwTRIUt.jpg?1]


Messages In This Thread
Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by xEnjoY - 09-09-2016, 19:16
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Venom - 09-09-2016, 21:03
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by ZAX25 - 09-09-2016, 21:45
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 21:55
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Ksysio - 09-09-2016, 22:07
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:02
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:09
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Venom - 09-09-2016, 22:54
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:59
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 23:08
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by DRUGS - 09-09-2016, 23:28
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 23:37

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)