facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Napisany przez xEnjoY, 09-09-2016, 19:16
Skarga na YT'ubera MówPoLucku

Offline Whitey

#7
Ja powiem tak, nie żebym go bronił, bo i tak mam wylane w tego człowieka, nie jestem jego jakimś fanem czy coś ale zinterpretujmy punkt regulaminu i przyjrzyjmy się temu co wyszło na filmie:

"G) Publikowanie screenshotów/map/video z ukrytymi częściami jest zabronione i banowalne" - Czyli jakby szybko zinterpretować ten punkt, jest to informacja dla tych, którzy wiedzą o co chodzi Wink

Ten punkt wcale nie odnosi się do unikalnych części do unikalnych samochodów. Ja jako nowy gracz, czytając taki punkt nie wiem po pierwsze, co to jest ta ukryta część, kiedy się objawia i jak ona wygląda, więc skąd mam wiedzieć w tym momencie, co autor regulaminu ma na myśli? Ukryta część jak sama nazwa mówi, powinna być schowana gdzieś, gdzie jest ciężki dostęp lub jest niezauważalnym dla oka miejscem.

Nawiązując do video: koleś nagrywa free run z komentarzem, jedzie i nagle na drodze coś się kręci, ok powiedział że to część do futo, bo zapewne czytając czat, połowa konwersacji była o szukaniu ostatniej części do futo. Natomiast ani nie powiedział, że słuchajcie, tu jest ukryta część czy coś takiego, ani nie jest to traktowane jako poradnik do szukania części, nie zaczął regularnie ich szukać podczas odcinka ale to olał i pojechał dalej. Po prostu przy okazji nagrywania złapał "coś" po drodze.

Podsumowując punkt regulaminowy nie określa jasno po pierwsze co to jest ukryta część, jak ona wygląda, dlaczego nie wolno jej publikować i do czego ona się odnosi, bo ja jako newbie nie wiedział bym o co z tym chodzi, tym bardziej że w zakładce "unikalne auta" nie ma ŻADNEJ wzmianki o tym, że szuka się "ukrytych części" by odblokować unikalne auta.

Tyle w temacie.
[Image: GKpc1FY.png]


Messages In This Thread
Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by xEnjoY - 09-09-2016, 19:16
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Whitey - 09-09-2016, 20:24
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Venom - 09-09-2016, 21:03
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by ZAX25 - 09-09-2016, 21:45
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 21:55
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:02
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:09
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Venom - 09-09-2016, 22:54
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 22:59
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 23:08
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by DRUGS - 09-09-2016, 23:28
RE: Skarga na YT'ubera MówPoLucku - by Poker - 09-09-2016, 23:37

Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)