facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Kilka pytań ---> Build

Napisany przez TRIK3R, 25-08-2016, 22:13
Kilka pytań ---> Build

Offline TRIK3R

#1
Jestem nowy na serwerze gram dopiero 2 dni xD I nie wiem co do końca ten build autka Tongue
Jeśli mam np Build 3/0/3 To jakie elementy mają być na Pro a jakie na stock wolę się zapytać bo jak źle zrobię to tylko hajs stracę ...

Jaki Build do:
Manana
Fortune

I jaki najlepiej samochód kupić jak dobije 60k rp to chyba klasa C? Nie pamiętam xD
Czy znacie może jakiś poradnik do driftu? Bo ja  koła robie xDDD
Reply

Offline Spotlight

#2
Pierwszy pakiet to Silnik. Zalicza się do niego Silnik, Układ Napędowy i ECU.
Drugi to Prowadzenie - Hamulce, Opony i Zawieszenie.
Trzeci to Przyśpieszenie. Tutaj masz Redukcję Wagi, Turbo i Nitro.

Buildy te odpowiadają następująco Silnik/Prowadzenie/Przyśpieszenie.
Reply

Offline TRIK3R

#3
A mi jak ktoś podał build 3/0/3 do Fortune to zrobiłem:
Silnik Układ napędowy i opony na Pro, Zawieszenie, ecu, Hamulec na stock xDD Bo miałem taką kolejność części w garażu i myślałem ze dobrze xD

A jaki Build do Fortune i Manany?

Dzięki za odp Big Grin
Reply

Offline Spotlight

#4
Zależy pod co. Nie ma sensu sugerować się buildami. Najlepiej jest samemu złożyć coś pod swoje umiejętności i typ jazdy.
Reply

Offline TRIK3R

#5
No niby tak ale tu jest chyba jakiś bug na te części i sie nie da albo sie straci dużo kasy bo chodzi o to że kupie np Opony na Pro coś będzie nie tak zmienię na stock a jak znow bd chciał kupić to muszę od nowa zapłacić to bez sensu kupione części powinny zostać wtedy było by można się pobawić nad buildami Smile A tak to lipa Sad
Reply

Offline Spotlight

#6
I tak kasa leci na tyle szybko, że jest jak się nimi bawić. Naprawdę to, że ktoś poda ci build nie znaczy, że będzie ci się dobrze jeździć. Wymaksuj wszystko 3/3/3 i sprawdź czy jest dobrze. Jeżeli nie to odejmuj poszczególne warianty.
Reply

Offline Poker

#7
Zamontowałeś 3/0/3 do Fortune? O, stary, ktoś ci dał Troll-Build.

To taki build który jest kompletnie niegrywalny, i psuje ci wszelką rozgrywkę. Serio, już wywalenie pro opon z maxowanego samochodu jest koszmarnym pomysłem, co dopiero całego pakietu prowadzenia...

Jeśli koniecznie chcesz rad jeśli chodzi o setupy i buildy, pytaj ludzi pokroju Komuha czy SalEssisa. Stare wygi najczęściej mają ciekawe kombinacje na samochody.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)