facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

[Propozycja] Nowi Gracze

Napisany przez DVICE, 20-08-2016, 02:15


[Propozycja] Nowi Gracze

Offline DVICE

#1
Witam,

Chciałbym wam zaprezentować mój pomysł na w miarę dobre ogarnięcie chatu.

Zapewne zauważyliście ogromny przyrost graczy na serwerze, jest pełno osób które po prostu nie rozumieją o co chodzi, dopytują się każdego na chacie, niektórzy po prostu nie mają cierpliwości każdemu odpowiadać, przykład odpowiesz na jedno pytanie, kilka minut później te same panuję na Globalnym Chacie.
Jest to strasznie uciążliwe, niektórzy dostają mute'y za wulgarne odpowiadanie innym, cóż emocję ponoszą.

Ale co do propozycji. 

Jedną z nich to wprowadzenie limitu co do pisania, jest duży spam dlatego można byłoby wprowadzić chat od 15.000RP. 
Jest to chyba o wiele lepsze rozwiązanie, oraz uniknęłoby to idiotycznych pytań sam gracz będzie w stanie wszystko ogarnąć zanim dojdzie do tych punktów.

Drugą sprawą to wprowadzenie czegoś takiego jak Rangi. Polegałoby to na wyświetlaniu innego koloru nicku ze względu na poziom.

Przykładowo:
- 15.000RP Ranga - Świeżak (kolor biały)
-25.000RP Ranga- Stunter  (zielony)
-35.000RP Ranga- Stuner II (fioletowy)
I tak co 10.000RP lub więcej.
Rangi można również zastąpić LVL'em.

Oczywiście to przykładowe rangi, zawsze można zmienić ich nazwę ja niestety nie jestem na tyle kreatywny.

To chyba na tyle w tym wątku, jeżeli pojawiły się jakieś wszelakie błędy z mojej strony powtarzające się wyrazy, niestosowna składnia zdań to wybaczcie nie jestem w stanie w nocy zwracać uwagę na takie rzeczy.

Pozdrawiam,
Reply

Offline EloRamzes

#2
Jak dla mnie , to jest głupota.
Reply

Offline ZAX25

#3
Szczerze to raczej nie wiem czy można dać takie ograniczenia na chacie serwera, ale z kolorami może z automatu pójść do kosza, jak można zauważyć że posiadacze konta premium mogą korzystać z kolorowych nicków do woli... Więc wiesz... Troszkę się krzyżuje z twoim pomysłem... Ale brawo za chęci...

P.S. Cóż, nowym zdarza się pytać o coś, a że co chwila padają jakieś pytania to robi się monotonne... Więc na razie albo się odpowiada, albo się odsyła do samouczków i poradników... Nie co sądzą inni na ten temat, ale ja bynajmniej innych pomysłów nie mam...
[Image: I9q7Wo2.gif]
Reply

Offline Helomyname

#4
Jestem zprzeciwiony pierwszej sugestii, nie chciałbym uciszać graczy którzy mogą faktycznie mieć jakieś pytania. Co do drugiej, nie dzialalo by to, gdyz KAZDY moze sobie ustawic kolor nicku, i latwiej rozpoznac kto jest kim w ten sposób.

Jestem na nie.
Reply

Offline Whitey

#5
Bez sensu, jakbyś się dobrze przypatrzył to takich "guł" na 600 osób jest może 30-40. Dlaczego mamy np ogarnietego kolesia pozbawic pisania na chacie az do 15k rp? To bardziej by odstraszylo graczy niz go zaciekawilo.

Sprzeciw.
[Image: GKpc1FY.png]
Reply

Offline Poker

#6
Rozumiem ducha dobrego samarytanina który płynie w waszych żyłach, ale spójrzmy prawdzie w oczy - Wchodzimy na serwer po to żeby grać, a nie żeby robić za opiekunów w luckim przedszkolu. Mamy poradniki, jest dział pomocy, jest samouczek dla wszystkich nowych graczy. Jeżeli mimo to są ludzie którzy mają wszystko gdzieś i pytają o podstawowe rzeczy, które są opisane w tutorialu, coś trzeba z tym zrobić.
Linia nie ściana, nawet ta podwójna...
Reply

Offline LisiastyLis

#7
W sumie Poker ma tutaj rację jeśli chodzi o nowych graczy bo zamiast korzystać z pomocy dostępnej na serwerze jak i na YouTubie oraz forum to pytają się codziennie o to samo po kilka razy. A co do kolorów nicków to właśnie one pomagają nam niejako wyróżniać się w tym tłumię więc zastąpienie kolorów ustawianych sobie przez graczy według siebie jakimś z góry narzuconym kolorem, wtedy nie co ze czat to już byłby cały w tęczy to na dodatek niektórym nie będzie się podobał ich aktualny kolor itp.

Dobry pomysł ale nie przemyślałeś jak to będzie wyglądać w praktyce.
[Image: EhBU2S8.jpg]
Reply

Offline Krazio

#8
Co do pomysłu z czatem od określonej liczby RP, czat globalny jest od 5k i tyle w zupełności wystarczy, a kolorowe pisanie jest bezsensu.


(20-08-2016, 10:56)Poker Wrote: Wchodzimy na serwer po to żeby grać, a nie żeby robić za opiekunów w luckim przedszkolu.
Nie musisz zaprzątać sobie tym głowy, od tego są moderatorzy. Jeśli polski czat Ci nie odpowiada polecam /clang disable.
[Image: 7d9ff37c9ccd80574c292e97958514cc.gif]
Reply

Offline szlendi

#9
Niepotrzebne Smile
Reply

Offline Tomi

#10
Idiotyczny pomysł.
Reply




Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)