facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

O co chodzi?

Napisany przez InvertedDragon, 19-08-2016, 13:31
O co chodzi?

Offline InvertedDragon

#1
Witam, moja sprawa jest dziwna gdyż odpaliłem grę, dołączyłem na serwer i odszedłem od komputera. Gdy wróciłem zobaczyłem na ekranie coś takiego
[Image: 2nrdfde.png]


Nigdy w życiu nie używałem trainerów i nie miałem zamiaru bo to nie dość, że psuje grę innym graczom to i przyjemność z samego grania. Prosiłbym o wytłumaczenie o co chodzi.
Reply

Offline bartekPL

#2
https://wiki.multitheftauto.com/wiki/Anti-cheat_guide

Quote:AC #4

Detects presence of trainer. Capital letters in the message are for tagging particular trainers

Problem leży gdzieś po Twojej stronie. Sprawdź dobrze komputer, przeskanuj dobrym antywirusem, sprawdź uruchomione programy w tle.
Reply

Offline InvertedDragon

#3
(19-08-2016, 13:41)bartekPL Wrote: https://wiki.multitheftauto.com/wiki/Anti-cheat_guide

Quote:AC #4

Detects presence of trainer. Capital letters in the message are for tagging particular trainers

Problem leży gdzieś po Twojej stronie. Sprawdź dobrze komputer, przeskanuj dobrym antywirusem, sprawdź uruchomione programy w tle.

Atywirus nic nie wykrył bo mam świeżo zainstalowany system, ale znalazłem jakiś program cheatengine którego wczoraj jeszcze nie było, a przedemną siedział brat i grał w euro truck simulator. Jest możliwe zrobienie czegokolwiek z tym programem w owej grze?
Reply

Offline bartekPL

#4
CheatEngine jak najbardziej blokuje dostęp do MTA.
Reply

Offline InvertedDragon

#5
(19-08-2016, 13:49)bartekPL Wrote: CheatEngine jak najbardziej blokuje dostęp do MTA.

Usunąłem to, ale nadal nie mogę połączyć się z serwerem.
Reply

Offline bartekPL

#6
Uruchom ponownie komputer, sprawdź uruchomione procesy.
Reply

Offline InvertedDragon

#7
(19-08-2016, 13:52)bartekPL Wrote: Uruchom ponownie komputer, sprawdź uruchomione procesy.

Połączyłem się. Dziękuję bardzo za pomoc, a z bratem muszę pogadać.
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)