The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error



facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Propozycja rozwiązania problemu

Napisany przez ZAX25, 10-09-2016, 15:17
Propozycja rozwiązania problemu

Offline ZAX25

#1
Piszę tutaj ponieważ tamten temat został zamknięty.
Od razu mówię: Mimo że będzie zakazane dalsze gadanie o tym to nie znaczy że problem zniknie. 
I od razu mówię że to co ostatnio pisałem: źle sformułowałem i nie do końca nie chodziło mi o to żeby całkowicie odpuścić.

Jak można zauważyć, ostatnio się zrobił niezły burdel wokół YouTube'ra MówPoLucku i jego filmu.
Było tam wiele słów kierowanych przeciwko sporej części społeczności serwera (w tym też tych co byli za Luckiem wcześniej) co nie jest miłe...
Też pojawił się problem z częścią gdzie w regulaminie jest zakazane pokazywanie, zaś nie którzy mówią że to tylko jedna część, więc co niby może się zdarzyć? A zdarzyć się może: Może się pojawić wiele innych graczy na YT co mogą pokazać przez "pomyłkę" a idąc dalej sporo może się pojawić i to usprawiedliwiając się tym owym filmikiem.
Wiele osób mówi że Lucek wiele zrobił dla serwera: Rozreklamował serwer, sprowadził spory tłum ludzi. Szanuje to... Ale też to nie powinno być powodem do bezkarności . Nie widzę powodu żeby dawać taryfy ulgowej z powodu sławy, jedynie co to z tego jak dana osoba pomogła serwerowi, bo jest też wiele osób co poświęciło czas na lepsze działanie serwera, jak i od strony technicznej, tak i też od strony społecznej.
Warto też zauważyć o nieścisłości od strony regulaminu a dokładniej w przypadku części... Bo jest różnica w ukazaniu 1 części (a jest sporo tego), a ukazaniu większej ilości czy nawet całości. Odnosząc się do wypowiedzi Ksysia: "Trudno dojebać komuś dożywocie za picie piwa w miejscu publicznym....."

Więc dla zakończenia tego sporu proponuję:
Oficjalnych przeprosin dla społeczności serwera NFSSA od strony Lucka i usunięcia tego niesławnego filmu (w szczególności że widać tam ową część)
Cóż jeśli chodzi o karę za ukazanie części, to w tym przypadku ciężko stwierdzić opierając się o sam regulamin.
Jeśli w przypadku braku jakiejkolwiek reakcji od strony Lucka, można się zgodzić nad większą karą.
I też kieruję słowa do Bartka żeby w owej części regulaminu doprecyzował na temat kar za udostępnianie, aby w przyszłości nie było podobnych problemów...
Mogę podać przykład:
W przypadku ukazania 1 - 5 części ban na czas zależny od ilości ukazanych części (1 część - 1 miesiąc, czyli można dostać max. 5 miesięcy)
W przypadku ukazania więcej niż 5 części, ban na stałe.
Jeśli chodzi o przypadkowe ukazanie np. w filmach na YT będzie rozpatrywane przez wyznaczone do tego osoby)

I jeszcze kilka słów od siebie:
Widać dobrze że przez jeden czyn może się posypać jak domek z kard, wiele osób postanowiło przerwać grę z tego powodu, Mefisto dostał permbana przez pomyłkowe zbanowanie oryginalnego konta Lucka (i w tym pasowało by mu cofnąć tego bana, jeśli jednak o co innego poszło to nie wnikam).
Nie ma co ukrywać burdel jest, i nie warto go ukrywać zakazem gadania o tym bo to jest jak upychanie całego syfu do jednej szafy... kiedyś nie wytrzyma po prostu pęknie i będzie jeszcze gorzej.
Jeśli Lucek chciał tylko "pożartować" tak jak to robią hejterzy w jego stronę, to powiem że jest to nie udany żart ponieważ nie do końca trafiło do tych których nie powinno i rada dla niego: nie warto się zniżać do tego poziomu.
Pasowało by jakoś rozwiązać ten konflikt bo serio serwer może się posypać szybciej niż pojawienie się większej aktualizacji...
Jeśli moja wypowiedź nic nie poskutkuje i nadal będzie ten sam syf, wtedy naprawdę nie ma co się starać i sam zrezygnuje z gry, a szkoda bo widać że serwer ma to coś co mi brakowało po zakończeniu NFS World... I nie każdy chce żeby się tak to wszystko skończyło...
[Image: I9q7Wo2.gif]


Messages In This Thread
Propozycja rozwiązania problemu - by ZAX25 - 10-09-2016, 15:17

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)