facebook

Welcome guest! You are not logged in on forum, so you may not have access to some features!
To solve this problem
log in or register new account.
>> NFS:SA Booster <<

Ciastkov się wita impossible :O

Napisany przez Ciastkov, 18-08-2017, 01:56
Ciastkov się wita impossible :O

Offline Ciastkov

#1
Jak już pewnie większość wie jestem Ciastkov i zamierzam się przywitać (Po około roku grania na serwerze bo wcześniej miałem wyjebane. Nic się nie zmieniło ale coś napisać trza). Cześć :v Jak to już Młody ujął w swoim przywitaniu kurewsko dużo przeklinam i jestem z tego dumny. Możecie mnie lubić lub też nie mało mnie to interere (Nie czuję, że rymuję). Technikum mnie wita, jestem w wieku FeaT'a. Województwo Pomorskie, loszki mówią mocniej (Taki średniak ale kij z tym) Koniec przywitania bo wena nie jest jeszcze na odpowiednim poziomie.
Reply

Offline FeaT

#2
Przywitalbym sie, ale znamy sie od roku wiec w sumie mam w to wyjebane :v nie no eluweczka, milej gry na serverze XDDDD
Reply

Offline Barney

#3
Rozgrzewaj tam elegeja swojego lepiej ciastku :v
[Image: levin_sig.png]
Reply

Offline Ciastkov

#4
(18-08-2017, 22:10)Barney Wrote: Rozgrzewaj tam elegeja swojego lepiej ciastku :v

Rozgrzany czeka na g1 tylko wejdź na serwer Big Grin
Reply

Offline Barney

#5
Mam trochę zabiegany okres, teraz tylko wieczorem wbijam, od poniedziałku wszystko wraca do normy Cool
[Image: levin_sig.png]
Reply

Offline Szymio

#6
siemka siemka, w której części Pomorza? Gdańsk czy bardziej na zachód? No i miłej gry czy coś x)
[Image: mta-screen_2018-10-07_17-36-15.png]
Reply

Offline Ciastkov

#7
(19-08-2017, 11:01)Szymio Wrote: siemka siemka, w której części Pomorza? Gdańsk czy bardziej na zachód? No i miłej gry czy coś x)

Tak się składa, że Gdańsk. Aczkolwiek nie wiem czy warto się ze mną zaprzyjaźniać bo jestem chujem
Reply


Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)